Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczna liczba zgonów w Polsce, nie żyje 570 osób zakażonych koronawirusem
13926
qwax_
1 grudnia 2021r. o 18:16
M21W2 napisał(a): Dane z MZ z ostatnich tygodni to około 30% zmarłych w pełni zaszczepionych.
W pełni zaszczepionych jest 54% niezaszczepionych 46 % pomimo to zaszczepionych ostatniej doby zmarło 161 osób ,
niezaszczepionych 409 , przelicz to jak będzie w przeliczeniu na 100 tyś . mieszkańców .
Wiem że nie otrzymam odpowiedzi , tak było zawsze gdy nie było Tobie wygodne .

Powiedz dlaczego mamy przyjmować, że "dane" z MZ są prawdziwe?
Przez całe miesiące była jedna narracja: "99 zgonów i zachorowań to niezaszczepieni".
I dopiero od kilku tygodni, zupełnie nagle, okazało się, że tych zgonów zaszczepionych to jest w granicach 30%.
Skąd nagły i tak duży skok?
Albo dane MZ były i są prawdziwe i tak jak mówiło wielu "niemedialnych" naukowców, osoby zaszczepione będą umierać przy kontakcie z wirusem (a ten wirus - tak jak każde wirusy grypopochodne) zakaża głównie właśnie w sezonie jesienno-zimowym i stąd gwałtowny wzrost zgonów zaszczepionych.
Albo MZ kłamało w kwestii tych 99% i nie mogli dłużej forsować tej narracji, bo ludzie w końcu widzą, że spora część ludzi zaszczepionych umiera. Więc stąd zmiana "śpiewki".
Ilu tak naprawdę umiera zaszczepionych - tego NIKT nie wie. Źle, wiedzą odpowiednie osoby, ale społeczeństwo się nigdy o tyn nie dowie, by nie straszyć ludzi.
Jeszcze by się nie chcieli szczepić ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~George Orwell niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 18:23
piąta władza
https://youtu.be/bIKDv8mxT0k?t=185
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2021r. o 18:33
~~AUTOMAT BIURO , piszesz bzdury , teleporady to przeszłość .
Od 16 marca zmieniają się zasady korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej. Kiedy skorzystasz z wizyty stacjonarnej, a kiedy z teleporady?

Obecnie to pacjent decyduje przy rejestracji czy wystarczy teleporada czy wizyta stacjonarna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 18:58
pandemia zaszczepionych
https://www.bibula.com/?p=129335
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2021r. o 19:32
qwax_ , przestań się ośmieszać dla Ciebie dane o zgonach 30% są prawdziwe , często to powtarzasz , dla mnie też dane te są prawdziwe .
Pieprzysz wyświechtane informacje , stare i nie aktualne ale nadal powtarzane przez anty , życie idzie do przodu a Ty nadal tkwisz w przeszłości .
Nie truj że dopiero w tym tygodniu okazało się że jest 30% , ponad miesiąc temu sam wyliczyłeś 29 % , podałeś gdzie znajdę dane tygodniowe podawane przez MZ .
MZ podaje te dane co piątek , przez kilka tygodni wahają się od 24- 30% .
Akurat ostatnie trzy tygodnie zapisałem , ogólnie zmarło 4045 w tym zaszczepionych 1157 , niezaszczepieni 2893 .
To nam daje 28, 6 % zaszczepionych i 71,4 niezaszczepionych .
Wśród wszystkich osób zmarłych liczone od momentu zaszczepienia dwoma dawkami zaszczepieni stanowią 5,69 % .
46553 wszystkich , zaszczepieni 2651 , ta metoda liczenia Niedzielskiego moim zdaniem nie pokazuje dokładnie obecnej sytuacji , początkowe dane z początku pandemii było 99 % do 1% , obecnie 94,31% do 5,69 % .

W ten piątek na pewno będzie znaczny wzrost zmarłych , nadal zanosi się że będzie w okolicach 70% do 30% na korzyść
zaszczepionych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AUTOMAT BIURO niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 19:40
M21W2 napisał(a): ~~AUTOMAT BIURO , piszesz bzdury , teleporady to przeszłość .
Od 16 marca zmieniają się zasady korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej. Kiedy skorzystasz z wizyty stacjonarnej, a kiedy z teleporady?

Obecnie to pacjent decyduje przy rejestracji czy wystarczy teleporada czy wizyta stacjonarna .

Lucek, ty jesteś głupi po prostu. Właśnie moja córka z zięciem mieli teleporadę (Wrocław), a w innym mieście szwagierka.
Szwagierka na siłę chciała się dostać do lekarza i nic z tego!
Skąd się takie egzemplarze jak ty biorą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
1 grudnia 2021r. o 19:54
M21W2 napisał(a):
Nie truj że dopiero w tym tygodniu okazało się że jest 30% ,

Ja napisałem "dopiero od kilku tygodni", więc musisz wyregulować czipa ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~YADWIGA niezalogowany
1 grudnia 2021r. o 20:17
Przecież nie ma Covida oni w to nie wierzą więc ....Ci co mądrzejsi się zaczepili reszta niestety wcześniej czy później gdzieś się zarazi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.