Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny atak na portfele bolesławian, podobnie było 26 lat temu
~~Jasnoniebieska Brzoza niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 22:10
~~Gołęba Dąbrówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jajo napisał(a): Bardzo dobrze bo Bolesławianin głosowali na PiS to mają i mam nadzieję że dotkliwie to odczują , co jest winna sytuacja na świecie to jest ale Pagazusa mamy a wy się martwicie jak przeżyć , dostaliście 500 , 13 i 14 a ja na to wszystko zapi ....m 42 lata i nic nie mam . Dalej glosujcie na tych złodziei .


Nic nie masz bo sierota jesteś albo leń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 22:18
~~Jasnoniebieska Brzoza napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gołęba Dąbrówka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jajo napisał(a): Bardzo dobrze bo Bolesławianin głosowali na PiS to mają i mam nadzieję że dotkliwie to odczują , co jest winna sytuacja na świecie to jest ale Pagazusa mamy a wy się martwicie jak przeżyć , dostaliście 500 , 13 i 14 a ja na to wszystko zapi ....m 42 lata i nic nie mam . Dalej glosujcie na tych złodziei .


Nic nie masz bo sierota jesteś albo leń


Umiesz cioto czytać wyraźnie Gościu pisze że zapierdziela 42 lata i gówno z tego ma bo robi wlaśnie na takich jak ty nierobów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 5:52
~~Wrzosowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anna napisał(a): "Zaklinacze rzeczywistości", 6 lat temu pewien minister PO powiedział "piniendzy nie ma i nie będzie" czy portal takie artykuły wtedy pisał? W OFE za rządów PO-PSL wyparowało mi z dnia na dzień kilka tysięcy złotych, pytam czy wtedy to nie był atak na portfele bolesławian?
mi z OFE zniknęło ok. 10 tys. Może stolce zrobią artykuł o tym? Ale myślę że nie zrobią. Żeby komentarza nie usunęli, hihihi. A jak skasują to kij im w oko. Lewak to lewak..


100 procent z OFE przekazujemy na konta uczestników. Będą to konta prywatne, dziedziczone – powiedział na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Tłumaczył, że ten ruch ma „odbudować zaufanie Polaków”, a wszystkie środki z OFE „zostaną przekazane społeczeństwu”.

Rząd ma jednak inny plan, by położyć rękę na pieniądzach obywateli. Premier Morawiecki zapowiedział, że obywatele będą mogli zdecydować, co zrobią z odłożonymi przez siebie pieniędzmi. Domyślnie całość środków zostanie przekazana na IKE, ale można także zadeklarować, by skierować te pieniądze do ZUS.

Gdzie jest haczyk? Przy uwolnieniu środków z OFE i wpłaceniu ich na indywidualne konta, trzeba będzie zapłacić 15-proc. podatek ryczałtowy. To tak zwana „opłata przekształceniowa”, którą podatnicy będą musieli zapłacić w dwóch ratach – po 7,5 proc. wartości w 2020 i 2021 roku. Jak wylicza TV Trwam zakładając, że każdy członek OFE ma 10,1 tys. złotych i wszyscy będą chcieli przenieść środki do IKE, państwo „zarobi” na tym transferze ponad 24 mld złotych.

Podatku nie trzeba będzie jednak płacić, gdy właściciele kont w OFE zdecydują się przekazać pieniądze do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
23 stycznia 2022r. o 9:01
piszecie redaktory o zwykłych pierdołach bo brakuje wam ''jaj'' by pisać o tym co naprawdę wali po kieszeniach nie tylko tych ''bolesławian'' ale wszystkich Polaków...
gdybyście byli tak naprawdę za ''bolesławianami'' to wyszedł by czy to jeden czy to drugi na ulicę ...
tak ...po prostu na ulicę ...
porozmawiać z przechodniami ,popytać jak widzą te ''władze'' ...popytać jakie mieszkańcy mają problemy ...
przejść się do noclegowni...zapytać dlaczego tak jest mało miejsc noclegowych ...dlaczego nie ma ANI JEDNEGO miejsca dla kobiet...
takich i podobnych spraw jest w tym grajdole bez liku ale wy wolicie popierdywać w ciepłe fotele ''płodząc'' jakieś bzdury ...

dlaczego nie założycie tematu o tym jak po raz kolejny uderza się Polaków dodatkowymi obciążeniami w formie dwukrotnego ,obowiązkowego przeglądu tech. pojazdu jaki zamierza teraz zamierza wprowadzić ''władzunia'' ?

skupcie się nad tym co tak naprawdę interesuje ludzi a nie na bzdetach typu ''czy jutro będzie pogoda czy jej nie będzie'' ;D
będzie ...jakakolwiek by nie była ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Ziarnopłon niezalogowany
23 stycznia 2022r. o 9:39
Horus napisał(a): piszecie redaktory o zwykłych pierdołach bo brakuje wam ''jaj'' by pisać o tym co naprawdę wali po kieszeniach nie tylko tych ''bolesławian'' ale wszystkich Polaków...
gdybyście byli tak naprawdę za ''bolesławianami'' to wyszedł by czy to jeden czy to drugi na ulicę ...
tak ...po prostu na ulicę ...
porozmawiać z przechodniami ,popytać jak widzą te ''władze'' ...popytać jakie mieszkańcy mają problemy ...
przejść się do noclegowni...zapytać dlaczego tak jest mało miejsc noclegowych ...dlaczego nie ma ANI JEDNEGO miejsca dla kobiet...
takich i podobnych spraw jest w tym grajdole bez liku ale wy wolicie popierdywać w ciepłe fotele ''płodząc'' jakieś bzdury ...

dlaczego nie założycie tematu o tym jak po raz kolejny uderza się Polaków dodatkowymi obciążeniami w formie dwukrotnego ,obowiązkowego przeglądu tech. pojazdu jaki zamierza teraz zamierza wprowadzić ''władzunia'' ?

skupcie się nad tym co tak naprawdę interesuje ludzi a nie na bzdetach typu ''czy jutro będzie pogoda czy jej nie będzie'' ;D
będzie ...jakakolwiek by nie była ...
podwójny przegląd to akurat pomysł posłów KO. Nie podawaj nieprawdy. Pisy odrzucili ten pomysł. A że mogliby pisać jakieś lepsze teksty to fakt ale może po prostu brak im talentu? Bym bardziej to obstawiał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 7:34
Ludzie kupujcie złoto i dewizy ,bo złotówka jest nic niewarta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 stycznia 2022r. o 7:55
~~Wrzosowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał:
.... podwójny przegląd to akurat pomysł posłów KO. Nie podawaj nieprawdy. Pisy odrzucili ten pomysł. A że mogliby pisać jakieś lepsze teksty to fakt ale może po prostu brak im talentu? Bym bardziej to obstawiał.


jeśli zarzucasz mi pisanie nieprawdy zacytuj tu post gdzie piszę że to wina piSS czy jakiejś innej partyjki...
ja dobrze wiem czyj to pomysł...

więc sam nie ''podawaj nieprawdy''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Lewizja niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 8:14
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał:
.... podwójny przegląd to akurat pomysł posłów KO. Nie podawaj nieprawdy. Pisy odrzucili ten pomysł. A że mogliby pisać jakieś lepsze teksty to fakt ale może po prostu brak im talentu? Bym bardziej to obstawiał.


jeśli zarzucasz mi pisanie nieprawdy zacytuj tu post gdzie piszę że to wina piSS czy jakiejś innej partyjki...
ja dobrze wiem czyj to pomysł...

więc sam nie ''podawaj nieprawdy''

i znowu się zaorałeś. Ktoś dobrze napisał że to osłowie z po podali taki projekt a ty że "dobrze wiesz czyj to pomysł". I co jeszcze wiesz? Może numerki w lotto? Argumenty jak zwykle powalające - ja dobrze wiem.... Ale powiem ci że jesteś tutaj takim folklorem. Taki wioskowy głu... Zabawnie się czyta niekiedy co napiszesz. Próbujesz obrażać ale większość już doskonale cię zna i wie że nie jesteś w stanie nikogo urazić. Taki po prosu jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.