Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy, dramatyczny rekord w Polsce. Mamy 40 876 nowych przypadków zakażenia koronawirusem
14240
M21W2
22 stycznia 2022r. o 20:12
~~Ognistoczerwona Żurawka ja nie komentuje wypowiedzi takich pseudo ekspertów .

Napisz mi kim jest ten co się wypowiedział , poznam Twój autorytet .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 stycznia 2022r. o 20:15
miało być tak pięknie a tu ciach...
omikron już ''zmutował '' :D
BA .2
fun still goes on...fools to work ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Żurawka niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 20:26
M21W2 napisał(a): ~~Ognistoczerwona Żurawka ja nie komentuje wypowiedzi takich pseudo ekspertów .

Napisz mi kim jest ten co się wypowiedział , poznam Twój autorytet .

Lucjan, to dziennikarze, którzy zadają pytania. Pytają się twoich "ekspertów" typu Simon-Horban:
"Mówił Pan, że będzie tak, a jest inaczej. Potem mówił Pan, że będzie trochę inne tak, i jest znowu inaczej. I tak już wiele razy jest całkiem inaczej, niż Pan mówił panie "profesorze-ekspercie". To jak to jest? Pan się na czymś zna czy nie, bo co Pan powie, to za każdym razem jest zupełnie inaczej? To może Pan nie ekspert, a bałwan, który lubi błyszczeć w TV."

Ja też się ciebie Lucjan pytam - dlaczego nie chcesz dostrzec, że robią ciebie w konia cały czas i fałszują, a co najmniej "kreatywnie" przedstawiają dane. Ktoś im za to płaci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 stycznia 2022r. o 20:37
~~Ognistoczerwona Żurawka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Ognistoczerwona Żurawka ja nie komentuje wypowiedzi takich pseudo ekspertów .

Napisz mi kim jest ten co się wypowiedział , poznam Twój autorytet .

Lucjan, to dziennikarze, którzy zadają pytania. Pytają się twoich "ekspertów" typu Simon-Horban:
"Mówił Pan, że będzie tak, a jest inaczej. Potem mówił Pan, że będzie trochę inne tak, i jest znowu inaczej. I tak już wiele razy jest całkiem inaczej, niż Pan mówił panie "profesorze-ekspercie". To jak to jest? Pan się na czymś zna czy nie, bo co Pan powie, to za każdym razem jest zupełnie inaczej? To może Pan nie ekspert, a bałwan, który lubi błyszczeć w TV."

Ja też się ciebie Lucjan pytam - dlaczego nie chcesz dostrzec, że robią ciebie w konia cały czas i fałszują, a co najmniej "kreatywnie" przedstawiają dane. Ktoś im za to płaci?



Widocznie nie jestem Tobą , wychodzę z założenia że TYLKO KROWA NIE ZMIENIA ZDANIA .
Jeżeli Ty nie widzisz że żyjemy w czasach dynamicznych zmian , częstych mutacji wirusa i coraz większej ilości badań
to Twój problem , nie potrafię Tobie pomóc w jego rozwiązaniu .
Dużo napisałeś , zero konkretów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mulstar niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 20:44
dziennikbaltycki.pl/szpitale-ujawnily-covidowe-pensje-lekarzy-w-internecie-zawrzalo-a-moze-zamiast-o-zarobkach-porozmawiajmy-o-granicy/ar/c14-16009099?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=nazwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 stycznia 2022r. o 20:47
Tu o kolejnych badaniach ;

"COVID "zżera" mózg. Prof. Rejdak: Zaburzenia mózgowe mogą utrzymywać się najdłużej
Powikłania po COVID-19 mogą być gorsze od samej choroby. Utrata przytomności, drgawki, problemy z pamięcią, nadmierne pobudzenie czy zaburzenia funkcji poznawczych - to tylko niektóre z długiej listy powikłań neurologicznych obserwowanych u ozdrowieńców. Prof. Konrad Rejdak, prezes Polskiego Towarzystwa Neurologicznego zauważa też, że u zakażonych znowu wśród zgłaszanych objawów wróciły zaburzenia węchu i smaku."

" Neurolodzy alarmują: może się okazać, że to właśnie mózg jest najbardziej narażony na atak koronawirusa. Rośnie liczba pacjentów z powikłaniami neurologicznymi zarówno w trakcie infekcji, jak i po jej przejściu."

Czyżby antyszczepionkowcy przechorowali , skutki widać po komentarzach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 21:04
M21W2 napisał(a): ~~Ognistoczerwona Żurawka ja nie komentuje wypowiedzi takich pseudo ekspertów .

Napisz mi kim jest ten co się wypowiedział , poznam Twój autorytet .


Expert - niedzielak doctor ekonomii :0:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zygi niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 21:04
https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/Grypa-i-przeziebienie/Historyczny-rekord-zachorowan-w-Polsce-w-listopadzie-2017
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.