Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogorzelcy z Ołoboku Joanna i Sebastian Drozdowie wraz z dziećmi; córką i synem, straci dobytek całego życia, pomóżmy uratować ich dom
~~Jasnobłękitna Kuningamia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 16:20
~~Izka napisał(a): Jak widzę ten komentarz że 300 zł za ubezpieczenie to mam wrażenie, że to pisze ciągle jakiś ten sam upierdliwiec. Po pierwsze ubezpieczam dom i jest to dużo, dużo wyższa kwota a po drugie ile razy można to walkować. Stało się jak się stało, może przez te remonty zabrakło im pieniędzy trudno. Każdy kto ma dobre serducho a wierzę że więcej jest nas takich, to pomoże. Znam tą cudowną rodzinę i wiem że zasługują na pomoc jak mało kto. Moje zdanie jest takie, nie chcesz nie pomagaj ale też nie wrzucaj tych okrutnych komentarzy i nie dobijaj ich do końca.

Wszyscy wiedzą, że kwota jest nawet niższa. Dom o wartości ok. 100 tys. zł., ubezpiecza się też za mniej, niż 200 zł. - z własnego doświadczenia. Wyluzuj od Bolecnauci, otrzymają odszkodowanie, to sami spokojnie zdecydują co robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Surfinia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 16:54
Co było przyczyną tego nieszczęścia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krysia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 17:11
Nawet w tak poważnym poście kampanie wójtowi trzeba robić??? Grom osób pomogło, a wy Wójta z nazwiska wymieniacie ??? Mam nadzieję, że to wasza głupia inicjatywa podkreślenia jego nazwiska, bo chyba nie posunął by się do promowania siebie w dobie jednego z najwiekrzych ludzkich dramatów od lat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izka niezalogowany
26 lutego 2022r. o 17:56
~~Jasnobłękitna Kuningamia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Izka napisał(a): Jak widzę ten komentarz że 300 zł za ubezpieczenie to mam wrażenie, że to pisze ciągle jakiś ten sam upierdliwiec. Po pierwsze ubezpieczam dom i jest to dużo, dużo wyższa kwota a po drugie ile razy można to walkować. Stało się jak się stało, może przez te remonty zabrakło im pieniędzy trudno. Każdy kto ma dobre serducho a wierzę że więcej jest nas takich, to pomoże. Znam tą cudowną rodzinę i wiem że zasługują na pomoc jak mało kto. Moje zdanie jest takie, nie chcesz nie pomagaj ale też nie wrzucaj tych okrutnych komentarzy i nie dobijaj ich do końca.

Wszyscy wiedzą, że kwota jest nawet niższa. Dom o wartości ok. 100 tys. zł., ubezpiecza się też za mniej, niż 200 zł. - z własnego doświadczenia. Wyluzuj od Bolecnauci, otrzymają odszkodowanie, to sami spokojnie zdecydują co robić.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izka niezalogowany
26 lutego 2022r. o 19:30
Chyba będę musiała poszukać innego ubezpieczyciela bo mi to wychodzi ok 200 zł tylko za garaż. Ooo widzę że i wójtowi przy okazji cos się dostanie a może to ci z tego drewniaka tak tęsknią za nim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
26 lutego 2022r. o 19:41
Co to za troll nie chce pomóc tym ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Kuningamia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 20:45
~~Bolecnauta napisał(a): Co to za troll nie chce pomóc tym ludziom.

To nie troll, tylko ktoś, kto wie więcej od naiwnych. Oni się wzbogacą na głupocie pozostałych. Lepiej dajcie na ludzi poważnie chorych. Ci chcą was oszukać, a nie grozi im ani śmierć, ani kalectwo. Wystarczy MYŚLEĆ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Kuningamia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 20:57
A w Bolcu i okolicach naiwnych nie brakuje. To chore.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza