Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogorzelcy z Ołoboku Joanna i Sebastian Drozdowie wraz z dziećmi; córką i synem, straci dobytek całego życia, pomóżmy uratować ich dom
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
26 lutego 2022r. o 22:48
~~Jasnobłękitna Kuningamia napisał(a): A w Bolcu i okolicach naiwnych nie brakuje. To chore.

No niestety tyle dzieci potrzebuje pieniędzy na leczenie o ktorym nie piszą nie mówią ,ale nie życzę nikomu takiej tragedii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Perowskia niezalogowany
27 lutego 2022r. o 9:14
~~Izka napisał(a): Jak widzę ten komentarz że 300 zł za ubezpieczenie to mam wrażenie, że to pisze ciągle jakiś ten sam upierdliwiec. Po pierwsze ubezpieczam dom i jest to dużo, dużo wyższa kwota a po drugie ile razy można to walkować. Stało się jak się stało, może przez te remonty zabrakło im pieniędzy trudno. Każdy kto ma dobre serducho a wierzę że więcej jest nas takich, to pomoże. Znam tą cudowną rodzinę i wiem że zasługują na pomoc jak mało kto. Moje zdanie jest takie, nie chcesz nie pomagaj ale też nie wrzucaj tych okrutnych komentarzy i nie dobijaj ich do końca.

Co ty pierd…? Mam 100 m domu na wsi i płacę składkę na cały rok 328 pln.
Owszem jeżeli dom warty jest 400 tyś nie dostanę tyle z ubezpieczenia ale prawie tą kwotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc niezalogowany
28 lutego 2022r. o 19:11
Dlaczego nie widać frontu budynku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kdndj niezalogowany
1 marca 2022r. o 10:11
Czlowieku, ktory caly czas walkujesz temat ubezpieczenia. Ci co wplacaja wiedza ze go nie bylo i to ich sprawa, ze mimo to chca pomoc. Tobie to przeszkadza i nie wplacasz... proste. Jakiś Janusz zazdrości, ze ktos komuś daje pieniążki za darmo. Uwierz mi ze zaplacili wyską cene za te pieniądze. Uwierz ze nie chcialbys tej tragedii i tych pieniedzy. Uwierz ze Ci ludzie kazda zarobioną zlotowke wkladali w remont tego domu a nie zarabiaja wiele wiec takie ubezpieczenie bardzo obciąża budżet. To byl ich bląd ale i tak warto im pomoc bo to dobrzy i rzyczliwi ludzie. I nie siej propagandy tylko omiń, nie wplacaj i żyj swoim idealnym życiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.