Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mnóstwo ludzi i olbrzymie kolejki za pieczonym prosiakiem na Pecenicy w Gościszowie - {FOTOREPORTAŻ, WIDEO)
~~Ołowianoniebieski Rozwar niezalogowany
4 lipca 2022r. o 10:27
~~Ołowianoniebieski Rozwar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tom napisał(a): Bo jak się organizuje imprezę o takiej nazwie gdzie główna atrakcja to pieczony prosiak to się robi klika sztuk. Organizator się nie popisał . Jeden prosiak to idzie na małym weselu a tu ludzie specjalnie jechali z okolicy.

święta prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Tawuła niezalogowany
4 lipca 2022r. o 10:33
Ceny za prosiaka były za niskie. Porcja 100 zł, odstraszyła by niektórych kupujących i kolejek by nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna_lilia niezalogowany
4 lipca 2022r. o 11:37
~~Jasnopomarańczowy Miłorząb napisał(a): musiałam zrezygnować z prosiaka, stałam godzinę i niestety zabrakło

Wyszło Ci to na zdrowie, zwłaszcza Twojej talii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Pustynnik niezalogowany
4 lipca 2022r. o 12:29
~~Jasnopomarańczowy Miłorząb napisał(a): musiałam zrezygnować z prosiaka, stałam godzinę i niestety zabrakło

Stałaś za prosiakiem, a stojący przed nim dostali, bo stali po prosiaka:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Sanwitalia niezalogowany
4 lipca 2022r. o 19:03
Jak wszędzie drożyzna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Dynia niezalogowany
4 lipca 2022r. o 22:03
Pani ze zdjęcia nr. 7 zajefajna łaska, wszystko na swoim miejscu. Fajną niunia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Sanwitalia niezalogowany
4 lipca 2022r. o 22:18
no jasne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Koleus niezalogowany
6 lipca 2022r. o 5:13
Takie małe sympatyczne świnki co se całe życie chrumkają zjedli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.