Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biura paszportowego nie ma i nie będzie
~~Dino niezalogowany
4 lipca 2022r. o 22:02
Mniej glupich inwestycji typu ścieżka rowerowa dla pedałujacych czy kolejny koncert dla emerytów i sie znajdzie kasiora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ela niezalogowany
4 lipca 2022r. o 22:38
niech ten beton z ratusza odda cześć swoich pieniędzy z wypłty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Winobluszcz niezalogowany
5 lipca 2022r. o 0:09
pogoda upalna - władza od lat marna i nieskuteczna w swych deklaracjach, Polska zeszła ma psy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
5 lipca 2022r. o 5:41
~~Finezyjna Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarawa Magnolia napisał(a): wydał na ukrainców to teraz nie ma proste


Na samochód dla siebie a nie dla Ukraińców de.bilu.

Właśnie ty jesteś Debil bo dla nich poszło najwięcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Ognik niezalogowany
5 lipca 2022r. o 6:46
~~zoza napisał(a): przecież za granicą wnioski można przez komputer wydrukować złożyć też zdalnie i w taki sposób otrzymać paszport tak dzieje sie w Anglii.Za komuną nie było takich problemów im wieksza technika tym trudniej.
Bzdury piszesz i to wielkie,a jak przez internet zrobisz odcisk palca? W UK również są kolejki i to większe niż w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jaśek niezalogowany
5 lipca 2022r. o 7:22
~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Finezyjna Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarawa Magnolia napisał(a): wydał na ukrainców to teraz nie ma proste


Na samochód dla siebie a nie dla Ukraińców de.bilu.

Właśnie ty jesteś Debil bo dla nich poszło najwięcej.

Xuy do twojej dupy poszedł tłumoku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:33
W Legnicy nie trzeba już tyle czekać, ani przyjeżdżać przed świtem, w ostatnim tygodniu składałam wniosek o paszport, przyjechałam 40 minut przed otwarciem urzędu i załatwiłam wszystko w ciągu 2 godzin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brajanusz niezalogowany
5 lipca 2022r. o 15:37
Brak kasy na etat ?? To miejska sakiewka aż tak pusta ?? Wstydził bym się nawet takie rzeczy gadać na miejscu prezydenta... Ale to że na inne głupoty siano jest to akurat normalka może jedna ławkę albo rzeźbę mniej myślę że nadworny artysta już dużo nabrał siana. Z takiego biura więcej korzyści niż z tych (kwestia gustu czy ladnych) konstrukcji ... Rozpasana administracja pozbawiona jakiej kolwiek wolnej ręki... Aż mi się wierzyć nie chce ze nie ma w UM ludzi z dobrymi pomysłami... A ratusz płodzi same gnioty... Ogarnij się ten punkt co my jakąś dziura jesteśmy ??? Żeby za wszystkim ganiać do Legnicy itd???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza