Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hałka o 87 głosów lepszy od Kawki - OFICJALNE wyniki wyborów w gminie Gromadka.
~~Franciszek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 15:31
~~Radek napisał(a): Kawka to karierowicz, przez całe swoje życie pracował w budżecie, potrafi tylko brać to co inni wypracowali i dalej chce to robić tylko, że za 20 tys. miesięcznie.
Uletaj Kawka, nie uda ci się.


Dlaczego kolega Hałki nie chce dać nam dodatku do masakrycznie drożejącego gazu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 15:35
~~Franciszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Radek napisał(a): Kawka to karierowicz, przez całe swoje życie pracował w budżecie, potrafi tylko brać to co inni wypracowali i dalej chce to robić tylko, że za 20 tys. miesięcznie.
Uletaj Kawka, nie uda ci się.


Dlaczego kolega Hałki nie chce dać nam dodatku do masakrycznie drożejącego gazu ?


Wam tylko dodatki w głowie nieroby, za pracę się weź, załóż sobie firmę i wypracuj, a jak ci coś zostanie to zapłać podatek, żeby państwo miało dla wszystkich na dopłaty.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 6:00
~~Radek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Franciszek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Radek napisał(a): Kawka to karierowicz, przez całe swoje życie pracował w budżecie, potrafi tylko brać to co inni wypracowali i dalej chce to robić tylko, że za 20 tys. miesięcznie.
Uletaj Kawka, nie uda ci się.


Dlaczego kolega Hałki nie chce dać nam dodatku do masakrycznie drożejącego gazu ?

Wam tylko dodatki w głowie nieroby, za pracę się weź, załóż sobie firmę i wypracuj, a jak ci coś zostanie to zapłać podatek, żeby państwo miało dla wszystkich na dopłaty.


Kumpel Hałki Pogoda głosował za tym, że 3 tyś. należy się tym co palą węglem. Ja ogrzewam gazem ,więc kumpel Hałki od skręcania mebli Pogoda głosował aby mi tych pieniędzy nie dać .
Mówicie że PIS kradnie ale się dzieli ,nie w moim przypadku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bell niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 8:55
Strasznie mnie przeraża, że wystarczyło, by ludzie z mojej Gromadki dowiedzieli się, że jestem gejem, by „pocztą pantoflową” dochodziło do mnie, że gdy mnie spotkają to zayebią. Jeden facet spuścił na mnie psa i powiedział: „bierz pedała”. A o napaści w parku nie będę wspominać.
Ale prawicowcy wyborcy Hałki dalej będą mówić jak to LGBT ich prześladuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uuu niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 9:12
Temat pomyliłeś. N policję się zgłasza, że ktoś psa na ciebie spuścił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uuu niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 9:13
Temat pomyliłeś. Na policję się zgłasza, że ktoś psa na ciebie spuścił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bell niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 9:23
~~uuu napisał(a): Temat pomyliłeś. Na policję się zgłasza, że ktoś psa na ciebie spuścił.



Pójdę jak naPISZesz to 3 raz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uuu niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 9:35
Zgubiłem a , dlatego jest dwa razy.
Raz ci napisałem i to po polsku, chyba czytać ze zrozumieniem potrafisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.