Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzieci z rodzin pegeerowskich z Bolesławca otrzymały nowe laptopy - FOTOREPORTAŻ
~~ewa niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 7:14
lepiej zbudować duży basen ,niż tylko rekreacyjny ,więcej sportu niż komputerów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Ostróżka niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 7:24
A tak Roman nadaje na PiS na sesji... Ale tak polansować się to mu nie przeszkadza już...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Guślarz niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 7:54
~~Ochrowa Ostróżka napisał(a): A tak Roman nadaje na PiS na sesji... Ale tak polansować się to mu nie przeszkadza już...


Tym bardziej że nie dał od siebie ani złotówki . W tym programie maksymalne dofinansowanie wynosi 100 % wydatków kwalifikowanych projektu, z czego 100 % stanowią środki UE (EFRR).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Pieris niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 8:17
to pis się lansował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 9:14
PGR-y przestały istnieć 20 lat temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teodor niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 9:19
Proces likwidacji państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej zakończył się w 1995 roku, w efekcie zlikwidowanych zostało 1654 PPGR-ów. Ostatnim zlikwidowanym PGR-em było Państwowe Gospodarstwo Rolne „Torfrol” w Poznaniu, zlikwidowane 30 listopada 1995.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Tojeść niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 9:25
ciekawe czy prezydent też dostał ????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 sierpnia 2022r. o 10:07
Jurko61 napisał(a): Horus napisał(a): prostej rzeczy nie łapiesz a ty chcesz tu ''błyszczeć''
jest na to rada ...prosta rada...
posyp się brokatem...

abyś zrozumiał a może aby do ciebie cokolwiek dotarło ...
''jurusio-lucusie '' to stan umysłu...;D
''jurusio -lucusiem'' się nie bywa ...takimi jesteście ...

''Jesteś na publicznym forum i to nie ty będziesz decydował z kim mam dyskutować , zaczepisz a jak dostaniesz kopa
to piszesz że jesteś zaczepiany , hipokryto .''
a z kim to wy tu dyskutujecie? w którym temacie możesz napisać?
twój brat szuka u mnie punktu zaczepienia a ty kiedy już coś komuś odpiszesz sprowadzasz tu wszystko do tego że ktoś ''szczeka''
to jest ta wasza ''dyskusja'' ;D
dlatego i ty i on otrzymujecie ''adekwatną odpowiedź'' :D[/c


Januszek a co to w jakimś wpisie insynuacje o Jurku
coś wiezienie , Maryjan znać słownictwo z Subkultury
to uważam za pozytyw , a z więzieniem mam tyle wspólnego co ty z mówieniem prawdy-:)-:)

widzę że zapewne folksdojczowi nie spodobała się moja odpowiedź co do ''insynuacji'' i moja odpowiedź znikła...

Jurgen ...jak to jest z twoimi insynuacjami co do przyczyn moich spacerów nad Bobrem?...co oznaczają insynuacje co do spacerującego tam ''golasa''?

myśl głombie co piszesz bo jak widzisz bardzo łatwo jest wszystko obrócić przeciw tobie...
powstrzymaj emocje i zanim coś spłodzisz myśl ...o ile potrafisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.