Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wójt elekt Ryszard Kawka dziękuje swoim wyborcom - WIDEO
~~Zgniłozielony Kocanki niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 8:23
~~Bordowa Serduszka napisał(a): Szukam pracy. Znam posła. Mogę coś załatwić. Dotacje, drogi, dopłaty, legalne usynięcie ciąży i rozwód kościelny. Patryk. Tel. 575 547 881.


A wiesz, że podanie numeru do p. Patryka wraz z jego imieniem i takim tekstem może stanowić zgłoszenie do prokuratury? Może cię osobiście poznamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 8:24
~~Zgniłozielony Kocanki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowa Serduszka napisał(a): Szukam pracy. Znam posła. Mogę coś załatwić. Dotacje, drogi, dopłaty, legalne usynięcie ciąży i rozwód kościelny. Patryk. Tel. 575 547 881.


A wiesz, że podanie numeru do p. Patryka wraz z jego imieniem i takim tekstem może stanowić zgłoszenie do prokuratury? Może cię osobiście poznamy...

Tak, tak. Powinno iść do prokuratury. Trzeba zgłosić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Kocanki niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 8:27
~~Zgniłozielony Kocanki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowa Serduszka napisał(a): Szukam pracy. Znam posła. Mogę coś załatwić. Dotacje, drogi, dopłaty, legalne usynięcie ciąży i rozwód kościelny. Patryk. Tel. 575 547 881.


A wiesz, że podanie numeru do p. Patryka wraz z jego imieniem i takim tekstem może stanowić zgłoszenie do prokuratury? Może cię osobiście poznamy...

To mój numer .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tremak niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 8:38
~~Szarawozielony Sit napisał(a): To dyrektor szkoły może spać spokojnie,najlepszy przyjaciel wójtem został .

Wcale nie są przyjaciółmi. Wręcz przeciwnie. Kawka pamięta jak był traktowany wraz z poprzednim dyrektorem przez obecnego zarządcę szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Dąbrówka niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 9:32
I co?
Znajomość posła nie pomogła.
Chwalenie się że wszystko może załatwić nie pomogło.
Dlaczego? Bo naród ma już dość Pisu.
Brawo Gromadka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 10:23
~~Zgniłozielony Kocanki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowa Serduszka napisał(a): Szukam pracy. Znam posła. Mogę coś załatwić. Dotacje, drogi, dopłaty, legalne usynięcie ciąży i rozwód kościelny. Patryk. Tel. 575 547 881.


A wiesz, że podanie numeru do p. Patryka wraz z jego imieniem i takim tekstem może stanowić zgłoszenie do prokuratury? Może cię osobiście poznamy...


Prokurator z urzędu sprawdzi ten wybór ,jak to się stało że kandydat PIS przegrał ? W kraju gdzie ludzie starego dziada obsadzili wszystkie stanowiska ,od prezydenta zaczynając na babci klozetowej z ratusza kończąc . To nie mogło się wydarzyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Dzwonek niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 10:40
~~Siwa Dąbrówka napisał(a): I co?
Znajomość posła nie pomogła.
Chwalenie się że wszystko może załatwić nie pomogło.
Dlaczego? Bo naród ma już dość Pisu.
Brawo Gromadka.

Za takie wypowiedzi zgłosimy cie do prokuratora. Za PZPRu byś pałowany był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Rozwar niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 15:10
Szanowni Państwo. Wybory należy powtórzyć! Nie może tak być zeby przedstawiciel pisu przegrał. Tyle obiecywał. Rozdawał namiary na posła. Tu telefon, tam wizytówka. Znajomościami się chwalił z całym rządem. Stanowiska obiecywał. Zatrudniał, zwalniał. Straszył że jak go nie wybiorą to nic Gromadka nie dostanie. Zadnych programów rządowych.
Pani Witek powinna to sprawdzić. Ja bym powtarzał, aż by wygrał. Tyle my stacili. Oj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.