Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Religia coraz mniej interesująca
~~Horus niezalogowany
20 września 2022r. o 21:15
~~Oświecenie edka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~edek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pis to zdrajcy i oszuści napisał(a): pazerni księża i księża pedofilie oraz tuszowani biskupi są temu winni


Są tacy którzy chodzą do kościoła dla księdza, są tacy którzy chodzą do Boga.
Ludzie zamiast Boga obrali sobie mamonę (pieniądze) za bożka. Wszyscy wiemy czym się skończy zamiana systemu wartości z dekalogu na regulamin prowadzenia ROR.
Edek ofiara religijnej indoktrynacji. " Boga mamona ". Tak cie urobili abyś im oddawał kase i jeszcze im dziękował.
Dekalog to kultura wyniesiona z przyzwoitego domu. Nie potrzebuje ani Boga ani kościoła . Człowiek o tym że należy być uczciwym i przyzwoitym powinien wiedzieć sam . Nie musi dowiadywać się o tym z ambony.
Edziu , pieniądz to towar który można zamieniać na co chcesz. Istnieje dla ułatwienia zycia . Nikt sie do niego nie modli.

ciekawe czy Edek wie kiedy i kto wprowadził do kościołów ''tacę''
nie szukaj tego Edek wśród ''lewactwa'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrr niezalogowany
20 września 2022r. o 21:35
Czy Biskup przejmuje się tą informacja ? Chyba nie , bo kasę i tak dostanie . Władza o nich zadba . Popatrzcie jak zachowują się pomino zakazów Watykanu . Jeżeli młodzi mają w nich widzieć autorytet moralny , to ja dziękuje - nie chodzę na religię . To jest smutne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
20 września 2022r. o 21:48
co ja tu czytam...
ajajajajajaj...;D

A no czytasz ,czytasz przecież to twoja pożywka , jakiś zwichrowany niekompetentny
pyerda walnie , chyba go Bóg opuścił …………
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Sałata niezalogowany
20 września 2022r. o 21:56
Nie ma obowiązku uczestniczenia w lekacjach religii. Kto chce niech z zajęć korzysta. A to nie chce, ten nie musi. Widocznie społeczeństwo coraz mniej ulega presji babć. I frekwencja w lekcjach religii coraz bardziej odzwierciedla faktyczny światopogląd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ramaj niezalogowany
21 września 2022r. o 8:48
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Ja wierzę że PiS wygra następne wybory ,
kto zabroni mi wiary????


Czy dobrze kiedyś czytałem,że żyjesz w Niemczech ?Jeżęli tak, to goowno masz do powiedzenia temat polityki i religii w Polsce.

Na piśmie mi dostarcz , tylko bez takich błędów
a zakazać to możesz babci chleb ze skórką jeść ………………D

Gdzie tu widzisz błędy.Chyba ,że chodzi ci o to "Jężeli".
Mimo to gotów jestem z tobą urządzić zawody z ortografii i składni.

A tak nawiasem to niedobrze mi się gdy różne "polonusy" i volksdutsche wymądrzają się co w Polsce OK ,a co nie.Trzeba było tu zostać jak było naprawdę kiepsko.Ja byłem,wróciłem i zainwestowałem tutaj co przywiozłem - wyszło mi całkiem znośnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 września 2022r. o 9:18
~~Ramaj napisał(a): Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):

A tak nawiasem to niedobrze mi się gdy różne "polonusy" i volksdutsche wymądrzają się co w Polsce OK ,a co nie.Trzeba było tu zostać jak było naprawdę kiepsko.Ja byłem,wróciłem i zainwestowałem tutaj co przywiozłem - wyszło mi całkiem znośnie.


oj to prawda ...ale z takimi o których piszesz najtrudniej jest rozmawiać...
mam kuzyna który też uciekał z Żagania w podobnych okolicznościach jak tu się opisuje Jurusia...tyle że ten zwiał jeszcze dalej bo ''za wielką wodę''... bywało że poważnie się ścieraliśmy kiedy mu prosto w gały waliłem to co myślę o nim i tej jego nowej ''ojczyźnie'' ...swego czasu nawet zapraszał do ''juesej''
nigdy tam nie byłem ale kilka krajów w Europie ''zaliczyłem'' by tak jak sam piszesz...
zarobić i wrócić...czy żałuję?...nie -bo i mnie wyszło całkiem znośnie...

uważam że każdy z uciekinierów z Polski po dwóch ,trzech latach pobytu za granicami Polski powinien mieć zabrane prawo głosu w sprawach dotyczących Polski i Polaków...
to ludzie ''odrealnieni'' od tego co tu się dzieje ...
jedni mają Democratic Party inni jakieś CDU i niech sobie tam na nich głosują ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ASTRA niezalogowany
21 września 2022r. o 10:00
~~Białawy Len napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Margerytka napisał(a): Ludzie przestają wierzyć w zabobony

W ogolniaku mialem religie z jsiedzem, ktory auta sprowadzal i o tym gadalismy, slubu udzielal mi ksiadz z ktorym na oltarzu wodke pilismy,a jak wozilem pizze, to w wielki piatek dwoch grubych czarnuchow zamowilo z trzema dodatkami miesnymi...dawno skonczylem z fanclubem jezusa
Tylko JEZUS z Tobą nie skończył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ASTRA niezalogowany
21 września 2022r. o 10:16
~~ASTRA napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Białawy Len napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Margerytka napisał(a): Ludzie przestają wierzyć w zabobony

W ogolniaku mialem religie z jsiedzem, ktory auta sprowadzal i o tym gadalismy, slubu udzielal mi ksiadz z ktorym na oltarzu wodke pilismy,a jak wozilem pizze, to w wielki piatek dwoch grubych czarnuchow zamowilo z trzema dodatkami miesnymi...dawno skonczylem z fanclubem jezusa Tylko JEZUS z Tobą nie skończył.
Poza tym mogłeś księdzu zwrócić uwagę, taki sam grzech Twój I księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.