Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Historia jednego śmiecia
~~Złocistozielona Daglezja niezalogowany
25 września 2022r. o 11:45
~~Malinowoczerwona Wiekuistka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Daglezja napisał(a): Można by zrobić tak . Że jak w jakiejś wiosce ktoś wyrzuci śmieci do lasu to dla całej wsi zawiesza się wypłacanie tych wszystkich 500plus trzynastek pietnastek itp . Myślę że już w 24h byłby sprawca znaleziony . Kto wie czy w 2h nawet by tego mieszkańcy nie załatwili. Hahahaha

a skąd wiesz ze to nie z miasta te śmieci tutaj wywalają???????????

Oczywiście że jest taka możliwość ale na wsi to raczej zawsze ktoś wie o co chodzi.
Nie może być publicznego przyzwolenia na takie śmiecenie . Kary powinny być bardzo dotkliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Wiekuistka niezalogowany
25 września 2022r. o 11:48
~~Złocistozielona Daglezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Wiekuistka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Daglezja napisał(a): Można by zrobić tak . Że jak w jakiejś wiosce ktoś wyrzuci śmieci do lasu to dla całej wsi zawiesza się wypłacanie tych wszystkich 500plus trzynastek pietnastek itp . Myślę że już w 24h byłby sprawca znaleziony . Kto wie czy w 2h nawet by tego mieszkańcy nie załatwili. Hahahaha

a skąd wiesz ze to nie z miasta te śmieci tutaj wywalają???????????
Oczywiście że jest taka możliwość ale na wsi to raczej zawsze ktoś wie o co chodzi.
Nie może być publicznego przyzwolenia na takie śmiecenie . Kary powinny być bardzo dotkliwe.

kara jak kogoś złapiesz za rękę .... na wsi akurat śmieci zabieraja dość często, gabaryty 2 razy w roku, jest pszok .... dla mnie wystarczy aby wszystko wyrzucać w odpowiednie miejsca..... na gruz kontenery mozna zamówic ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ech niezalogowany
25 września 2022r. o 11:54
Proszę oddać plastyk samochodowy , tapicerkę itp . Proszę o taki punkt w okolicach Bolesławca . Nie tak dawno 2 lata , wymiana dopadła mnie w aucie . Panowie od kubłów , odłożyli . W Łące , Trzebieniu , nie chcieli przyjąć . Mówiono , że gdzieś pod Z Górą taki skup jest . Nie wiem . Po wymianie zdań , oddałem do warsztatu , który mi to wymieniał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Perukowiec niezalogowany
25 września 2022r. o 12:00
Teraz za namową prezesa będziesz mógł to spalić [oprócz opon] i pewnie śmiecie znikną z lasu ,polecam słuchać rad prezesa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
25 września 2022r. o 16:04
śmieciem tj pis i trzeba posprzątać .jak najszybciej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gru niezalogowany
25 września 2022r. o 17:11
~~klucznick napisał(a): śmieciem tj pis i trzeba posprzątać .jak najszybciej.


A ty ile w tym roku przywiozłeś niemieckich śmieci do Polski?
Bo chyba tym głównie się zajmujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Wiekuistka niezalogowany
25 września 2022r. o 19:07
W lasach w koło Kruszyna kolejne wysypiska już się tworzą, - opony przy ściezce rowerowej , moze komuś zawadzały ....cholerne śmieciaże do was to mówię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zabieraj ten syf na swoje podwórko......jak można syfić w lasach tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! darmozjady i matoły , do cholery ile mozna pisać ze nie wolno zaśmiecać lasów, ściezka rowerowa to samo, menelnia siedzi pije piwsko i sterta śmieci w jeden dzien w kolo ławek..... kawery załóżcie moze taniej będzie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
25 września 2022r. o 19:07
Wprowadzali opłaty za śmieci bo mieli kiedy mówili sortuj na nich zarabiać i CO CORAZ WYŻSZE KWOTY OPŁAT A PRZYJMOWAĆ NIE CHCĄ choć przywożą ludzie Może jak policzą te podawane kwoty na sprzątanie dojdą do wniosku taniej przyjmować niż wydawać na sprzątanie ??? Nie mam Auta i problemu o jakich tu piszą

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza