Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List z Urzędu Miasta w Bolesławcu szedł na ulicę Starzyńskiego w Bolesławcu 15 dni
~~Żółtawobrunatna Irga niezalogowany
25 marca 2023r. o 20:55
~~Atramentowa Robinia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~N napisał(a): Rachunek za wodę, wystawiony 01.02, dotarł bodajże 27.02, prawie dwa tygodnie po terminie płatności. Osiedle Kwiatowe.
doszedł? Doszedł! To po co drążyć

Zapłacić odfajkować i czekać na następny , a przy okazji byłeś dłużej zamożny …………;););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Hebe niezalogowany
26 marca 2023r. o 0:39
teraz jest jakiś nowy listonosz... na prośbę aby chwile poczekał bo musze zadzwonić czy mam odebrać list to idzie dalej ... a sąsiedzi mówią ze nawet nie zawsze dzwoni a wrzuca tylko awizo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Bakopa niezalogowany
26 marca 2023r. o 1:15
~~Bladofioletowy Hebe napisał(a): teraz jest jakiś nowy listonosz... na prośbę aby chwile poczekał bo musze zadzwonić czy mam odebrać list to idzie dalej ... a sąsiedzi mówią ze nawet nie zawsze dzwoni a wrzuca tylko awizo
i listy myli.. Na Kosiby wrzuca a są na Starzyńskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
26 marca 2023r. o 10:25
~~Leśne Ruchadło napisał(a): Gdyby to były 'koperty sasinowe - wyborcze' to dostarczyliby wcześniej niż zostałyby wysłane.
Niekoniecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiedźma niezalogowany
26 marca 2023r. o 10:28
A u nas w Rynku jest fajny listonosz,ale co będzie, jak pójdzie na emeryturę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zibi niezalogowany
26 marca 2023r. o 11:27
Przysłać listonoszy na przyuczenie do Żagania na osiedle , " Łąkowa" gdzie listy roznosi Pani po 70ce. Ta Pani niezależnie od pogody dociera do każdego domu a awizo zdarza się bardzo rzadko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Ostrokrzew niezalogowany
26 marca 2023r. o 13:40
~~Rudobrązowa Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladofioletowy Hebe napisał(a): teraz jest jakiś nowy listonosz... na prośbę aby chwile poczekał bo musze zadzwonić czy mam odebrać list to idzie dalej ... a sąsiedzi mówią ze nawet nie zawsze dzwoni a wrzuca tylko awizo
i listy myli.. Na Kosiby wrzuca a są na Starzyńskiego
Na Żwirki i Wigury wrzucają do skrzynek listy nie do podanych adresatów nieraz leżą i poniewierają się po kilka miesięcy,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
28 marca 2023r. o 9:29
~~Bladofioletowy Hebe napisał(a): teraz jest jakiś nowy listonosz... na prośbę aby chwile poczekał bo musze zadzwonić czy mam odebrać list to idzie dalej ... a sąsiedzi mówią ze nawet nie zawsze dzwoni a wrzuca tylko awizo

Tu chwilę zaczekaj, tam chwilę zaczekaj, a czas leci... Ja się w tym przypadku listonoszowi nie dziwię. Nie wiesz czy masz odebrać, to awizo i możesz się zastanawiać całe dwa tygodnie. Tyle czasu list czeka na poczcie zanim go odeślą do nadawcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.