Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Brawo brawo brawo niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 6:26
W środę premier Donald Tusk ogłosił, że lotnisko w Baranowie powstanie. Wybudowane lub zmodernizowane mają zostać też linie kolejowe, które połączą nowy port lotniczy z największymi miastami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Topinambur niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 6:27
~~Niezalogowany Jurek napisał(a): Cholera, naprawdę miło się ogląda polskiego premiera jako jednego z najważniejszych rozgrywających na szczycie UE.
Gdy sobie przypomnę Szydło czy Morawieckiego, którzy w najlepszym razie byli europejskimi popychadłami, a w najgorszym troublemakerami, to widać gigantyczną różnicę.



Hehe...ty jak zwykle niewiele zrozumiałeś z przekazu ......:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Floks niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 6:31
w końcu jest ''sukces''...;D
na 24 drużyny gry w ''gałę'' polskie ''orieły'' zajęli 23 miejsce...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Floks niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 6:36

Fernandez L.
Keys M.
-
Paolini J.
Kasatkina D


Shnaider D.
Navarro E.

Tomowa W.
Vekic D.
-
no i dzisiejsza siatkówka gdzie praktycznie wszystko jest jasne...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 7:08
~~Ognistoczerwony Floks napisał(a): w końcu jest ''sukces''...;D
na 24 drużyny gry w ''gałę'' polskie ''orieły'' zajęli 23 miejsce...HAHAHAHAHA


Nawet ty dostrzegasz że jak na razie to pierwszy sukces Rządu Tuska.....haha.....będą jeszcze większe te gospodarcze....haha....
ps.
Czas najwyższy opuścić UE !
Od 2030 roku Dania nałoży podatek na hodowców zwierząt gospodarskich z tytułu gazów cieplarnianych emitowanych przez ich krowy, owce i świnie....... tylko czekać jak Donaldinio zrobi to samo ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Floks niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 7:21
każda ujawniona afera z okradaniem kraju to sukces...pewien sukces...

dla mnie jednak prawdziwym sukcesem będzie to kiedy nie tyle co zaczną zamykać do pierdli aferzystów i złodziei a zaczną ich rozliczać z kasy i obciążać zwrotami kasy...
w tej chwili to marnie wygląda i wzbudza tylko mój śmiech...

tarzałem się ze śmiechu ostatnio jak wyszła Nowicka i opowiadała o apartamencie za milion i miejscu parkingowym za dwadzieścia tysięcy...
przecież to wyglądało na kpinę kiedy oznajmiła że własnie te 20 ''koła'' odzyskano...HAHAHAHAHAHA
A GDZIE WSPOMNIANY MILION???????
takich przykładów mam o wiele więcej ale...ja jestem cierpliwy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawy niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 7:32
Podatki za sery zapłacone ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Floks niezalogowany
28 czerwca 2024r. o 8:08
pytaj serowara ...
przy okazji zapytaj o bimber ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu