Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~obserwator niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 12:27
~~Brunatnozielony Perukowiec napisał(a): jest to stosunkowo proste...
kurs zakładu mnożysz przez stawkę za jaką wysyłasz zakład to mnożysz przez o,88 i wiesz wszystko...
to jest pojedynczy zakład ale wartości wzrastają przy np. trzech zakładach bo wtedy rośnie ci współczynnik trudności..

masz też inne możliwości ale to zbyt szerokie by to opisywać...
dzisiaj wysłałem jeden ''wariacki'' ;D kupon z wygraną tenisisty na którego ciężko by było stawiać....kurs jest 7,75..
liczę że wygra ale mimo wszystko wysłałem kupon z dwoma błędami bo chciałbym wygranej Japonii z Francją...;D

Dziękuję bardzo. Rozumiem, że te wszystkie zawiłości poznaje się po latach praktyki. Mnie interesowała najprostsza forma. Dzięki za wyjaśnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Perukowiec niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 12:41
nie trzeba mieć lat doświadczenia do wysłania kuponu ...ale warto wiedzieć coś o danych zawodnikach ...
ja od lat lubię tenis ,interesuje mnie więc wszystko z nim związane a więc wiem plus -minus co w trawie piszczy...
chociaż bywają nawet spore niespodzianki których nikt nie jest w stanie ogarnąć...

przykład z wczoraj chociażby z naszymi siatkarzami gdzie byli faworytami u bukmacherów ...
a ja obstawiłem Francuzów tylko ze względu na fajną stawkę ponad,3,40...

lubię ryzyko ale ...w granicach rozsądku...

za wyjaśnienia nie ma co dziękować...jest OK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Aukuba niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 12:56
No to masz sukces jeden z Francuzami a 100 innych to gdzie masz? Dzięki i nie dziękuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Scholz POzdrawia niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 12:57
Niemiecki Frankfurter Allgemeine Zeitung pisze że DONALD TUSK KŁAMIE w sprawie finasowania Tarczy Wschód .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca PO niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 13:00
Jeszcze nie było takiego coś żeby nasz premier kłamał, dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald Tusk niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 13:01
Tak samo jest z tymi wygranymi Janusza , KŁAMSTWO na KŁAMSTWIE takiego ch.ja wygrał , jak Tusk zrealizował swoje obietnice wyborcze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Perukowiec niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 13:05
boli?...ma boleć...;D
a ty?...ty możesz tu puszczać kolejne ''bąki''...;D

jutro rusza Wimbledon ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
30 czerwca 2024r. o 13:10
13 już poszła a jutro Wimbledon, no widzę to czarno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza