Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Karminowa Celozja niezalogowany
1 lipca 2024r. o 10:15
są sprawy ważne i ważniejsze...
np. wizyta w STS-ie...;D
dzisiaj z opoźnieniem ale musiałem zastawić trampki w lombardzie by wysłać kupony a tam suprajsik...spotkałem wspomnianego wczoraj Grzecha...
zastawiał croksy ogrodowe ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Celozja niezalogowany
1 lipca 2024r. o 10:15
są sprawy ważne i ważniejsze...
np. wizyta w STS-ie...;D
dzisiaj z opoźnieniem ale musiałem zastawić trampki w lombardzie by wysłać kupony a tam suprajsik...spotkałem wspomnianego wczoraj Grzecha...
zastawiał croksy ogrodowe ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
1 lipca 2024r. o 10:19
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): A tu kolejny sukces (trochę ...ów, a trochę uśmiechniętej koalicji)




Zastosowana autokorekta



A ludzie się cieszą i klaszczą. Bo w końcu jest praworządność.


Zobaczysz co się będzie działo jak dziad strzeli kopytami. Karnawał w Rio niech się schowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agresywna Kura niezalogowany
1 lipca 2024r. o 10:20
Co tu się dzieje , ja Pierd....e .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
1 lipca 2024r. o 10:24
~~Agresywna Kura napisał(a): Co tu się dzieje , ja Pierd....e .

Zachowuj się.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Celozja niezalogowany
1 lipca 2024r. o 11:14
no dobra...czas zaraz na tiwi bo rusza ''łimbledon '. !!!!!!!

później wpadnę poczytać o kolejnych sukcesach w ''polly-tyce'' i kogo tym razem pozbawią ''ymmunyteta'' i dlaczego to będzie kolejny piSSdzielec...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Celozja niezalogowany
1 lipca 2024r. o 11:53
"Zwracam się do Pana Ministra o natychmiastowe zakazanie kandydatom Solidarnej Polski korzystania z Funduszu Sprawiedliwości w trakcie kampanii wyborczej i jednocześnie zakazanie osobie odpowiedzialnej za dysponowanie środkami Funduszu przekazywania jakichkolwiek sum w trakcie kampanii lub też formułowania zobowiązań dotyczących przekazywania takich sum w przyszłości.

Zwracam uwagę Pana Ministra, że przypadki, o których już w tej chwili mówi się w środowiskach naszej koalicji, o ile są prawdziwe, mogą przynieść fatalne skutki zarówno z punktu widzenia przebiegu kampanii, jak i ze względów związanych z jej rozliczeniem przed Państwową Komisją Wyborczą. Zmuszony jestem też stwierdzić, że w razie niezastosowania się do sformułowanego w piśmie zalecenia, pełna odpowiedzialność polityczna, a najprawdopodobniej także w innych wymiarach, będzie spoczywała na Panu."

piSSdzielska banda i ich szczerbata żoliborska łajza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca PEŁO niezalogowany
1 lipca 2024r. o 11:56
Proszę mi ty Szczerby z PEŁO nie obrażać , i jego Ourwa komisji śledczej . Która robi Polsce dobrze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza