Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

22745
oprych
1 lipca 2024r. o 11:58
~~stara doradczyni napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): A tu kolejny sukces (trochę ...ów, a trochę uśmiechniętej koalicji)




Zastosowana autokorekta



A ludzie się cieszą i klaszczą. Bo w końcu jest praworządność.


Zobaczysz co się będzie działo jak dziad strzeli kopytami. Karnawał w Rio niech się schowa.



No bez przesady. Dlaczego tak źle Tuskowi życzysz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Celozja niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:02
"Zwracam się do Pana Ministra o natychmiastowe zakazanie kandydatom Solidarnej Polski korzystania z Funduszu Sprawiedliwości w trakcie kampanii wyborczej i jednocześnie zakazanie osobie odpowiedzialnej za dysponowanie środkami Funduszu przekazywania jakichkolwiek sum w trakcie kampanii lub też formułowania zobowiązań dotyczących przekazywania takich sum w przyszłości.

Zwracam uwagę Pana Ministra, że przypadki, o których już w tej chwili mówi się w środowiskach naszej koalicji, o ile są prawdziwe, mogą przynieść fatalne skutki zarówno z punktu widzenia przebiegu kampanii, jak i ze względów związanych z jej rozliczeniem przed Państwową Komisją Wyborczą. Zmuszony jestem też stwierdzić, że w razie niezastosowania się do sformułowanego w piśmie zalecenia, pełna odpowiedzialność polityczna, a najprawdopodobniej także w innych wymiarach, będzie spoczywała na Panu."

dalej będziecie twierdzić że ta żoliborska ,mlaskająca łajza to chodzące dobro i praworządność?
historia zapamięta tego dziada jako jedno z największych nieszczęść jakie dotknęło ten kraj...

wybiła dwunasta więc czas...;D
zobaczę kto gra w tej chwili ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Celozja niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:09
super...gra Dymitrov ,Ruud i Sakkari czyli ci których obstawiłem...
ale popatrzę na Sakkari ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Motylek niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:11
qwax_ napisał(a): A tu kolejny sukces (trochę ...ów, a trochę uśmiechniętej koalicji)




Zastosowana autokorekta


Podziękuj 8 letnim rządom Pis, że doprowadzili kolejną firmę do ruiny, od kilku lat PKP Cargo notowało duże straty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
1 lipca 2024r. o 12:12
&t=188s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald Tusk niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:16
Janusz , dzisiaj czyli 1 lipca uśmiechnięta podwyżka prądy , jakie Donald Tusk podwyżki planuje na dniach , bo nie mogę się doczekać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz pyta niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:49
~~Milioner Donald Tusk napisał(a): Janusz , dzisiaj czyli 1 lipca uśmiechnięta podwyżka prądy , jakie Donald Tusk podwyżki planuje na dniach , bo nie mogę się doczekać .


Matka pokonała syfilis ,czy on ją pokonał.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Kosmos niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:53
Moja matka może Ciebie wyruchac w dupala . Jestem z rodziny LGBT + i mam dwóch ojców . Kumasz Ourwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza