Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 11:40
"Nowe zasady w TVP. Za krytykę rządzących kary, za wyzywanie opozycji - stanowiska kierownicze.....
Mamy już jasność: nie chodziło o żadną "czystą wodę" ani stworzenie uczciwych mediów. Chodziło o to, by wymienić ludzi, a nawet po wymianie tych niewystarczająco przekonanych do tego, że Tusk to geniusz, a Kaczyński wręcz przeciwnie, zastraszyć."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Ubiorek niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 12:11
~~Grafitowy Szafirek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglastoczerwony Ubiorek napisał(a): żądam podania dnia ,tematu i strony gdzie tak pisałem ;D
hahahaha...zdarte buty?
byłem tam ze trzy może cztery razy i zawsze z jednej przyczyny...
bo pokazać kopie postów tej łajzy która tak utkwiła w pamięci jego przyjaciela Lucjana...musi to być przyjaciel ,wierny uczeń ''mistrza'' bo tylko Lucjana tak często bierze na wspominki...;D

masz coś do dodania ...''poeto''..;D

Jurek też dostał ''kopa'' i prosił ,prosił a tu pokazano mu tylko ''fucka''...;D

Piszesz tej" łajzy" , napisz konkretnie, kto jest tą łajzą , może masz z nim jakieś prywatne porachunki i nadal chcesz zaśmiecać forum .

nie kumasz prostego tekstu?
to jeszcze raz ....może dotrze...;D

''byłem tam ze trzy może cztery razy i zawsze z jednej przyczyny...
bo pokazać kopie postów tej łajzy która tak utkwiła w pamięci jego przyjaciela Lucjana...musi to być przyjaciel ,wierny uczeń ''mistrza'' bo tylko Lucjana tak często bierze na wspominki...;D ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hi hi ale wie niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 12:26
~~Ceglastoczerwony Ubiorek napisał(a): vel Jan , Janusz , Jasiu .
''byłem tam ze trzy może cztery razy i zawsze z jednej przyczyny...
bo pokazać kopie postów tej łajzy która tak utkwiła w pamięci jego przyjaciela Lucjana...musi to być przyjaciel ,wierny uczeń ''mistrza'' bo tylko Lucjana tak często bierze na wspominki...;D ''

Był tam trzy razy . Trzy razy za dużo. Ma takie parcie na szkło że nie usiedział cicho na poddaszu. Cisnienie między uszami go rozsadza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Ubiorek niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 13:11
a jak miałem to zrobić jak na emaile admin nie reagował pozwalając na coraz większe chamstwo?
zresztą teraz robi to samo ...
ja mam parcie na szkło?
a ten śmieszny gostek z Ocic? ...daje komuś tam czas 24 godz. na przeprosiny ...ostatnio czegoś tam ŻĄDAŁ...;D

JAK TY TO WIDZISZ?
racja ...ty tego nie widzisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 13:20
~~Ceglastoczerwony Ubiorek napisał(a): a jak miałem to zrobić jak na emaile admin nie reagował pozwalając na coraz większe chamstwo?
zresztą teraz robi to samo ...
ja mam parcie na szkło?
a ten śmieszny gostek z Ocic? ...daje komuś tam czas 24 godz. na przeprosiny ...ostatnio czegoś tam ŻĄDAŁ...;D

JAK TY TO WIDZISZ?
racja ...ty tego nie widzisz...;D

Widzę że szukasz zaczepki Lucjan nie wymienił od dawna twojego imienia. To że nienawiść ciebie zrzera pokazujesz codziennie. Myślę że Lucjan ciebie ignoruje . Mądrzejszy ustąpił głupiemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 13:58
~~ napisał(a): "Nowe zasady w TVP. Za krytykę rządzących kary, za wyzywanie opozycji - stanowiska kierownicze.....
Mamy już jasność: nie chodziło o żadną "czystą wodę" ani stworzenie uczciwych mediów. Chodziło o to, by wymienić ludzi, a nawet po wymianie tych niewystarczająco przekonanych do tego, że Tusk to geniusz, a Kaczyński wręcz przeciwnie, zastraszyć."


lewacki rząd olsena chce karać nawet za prawicowe poglądy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Ubiorek niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 14:53
~~Obserwator napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglastoczerwony Ubiorek napisał(a): a jak miałem to zrobić jak na emaile admin nie reagował pozwalając na coraz większe chamstwo?
zresztą teraz robi to samo ...
ja mam parcie na szkło?
a ten śmieszny gostek z Ocic? ...daje komuś tam czas 24 godz. na przeprosiny ...ostatnio czegoś tam ŻĄDAŁ...;D

JAK TY TO WIDZISZ?
racja ...ty tego nie widzisz...;D

Widzę że szukasz zaczepki Lucjan nie wymienił od dawna twojego imienia. To że nienawiść ciebie zrzera pokazujesz codziennie. Myślę że Lucjan ciebie ignoruje . Mądrzejszy ustąpił głupiemu.



ja gdzieś mam jego zaczepki ...
tak jak ciebie który rżniesz tu głupa bo dla ciebie trzeba wymienić z imienia by coś zauważyć...

ciebie co ''zRZera'' (sic!) nieuku...;D
a gdzie to ta niby ''mądrość'' Lucjana?
on po prostu nie nadąża za moją wiedzą stąd ucieka i uciekać zawsze będzie...

i ''zRZera'' go zawiść i to że piszę wprost że jest pospolitym łgarzem ,manipulantem i fantastą o wybujałym ''ego''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzewiasta akacja niezalogowany
12 sierpnia 2024r. o 15:51
Ubiorek , twoja odpowiedź pokazuje kto ma wybujałe ego, zresztą wszyscy co coś o tobie wiedzą nie mają co do tego wątpliwosci. Ty masz gdzieś jego zaczepki??? , ale mnie ubawiłeś, jak coś masz gdzieś to poza pustką w głowie trudno coś innego dostrzec. Lucjan tak trzymaj , uschnie z tęsknoty za tobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu