Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konwój z gminy Gorzyce przywiózł dary dla powodzian z Gminy Bolesławiec [FOTO, WIDEO]
~~Kasztanowatoczerwony Limnantes niezalogowany
wczoraj o 0:03
Myślę że dary będą podzielone sprawiedliwie - czy ktoś będzie nadzorował?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Lobelia niezalogowany
wczoraj o 2:45
Odruch serca to coś wspaniałego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
wczoraj o 4:00
~~Kasztanowatoczerwony Limnantes napisał(a): Myślę że dary będą podzielone sprawiedliwie - czy ktoś będzie nadzorował?


Ja mam zaufanie tylko do Kościoła Katolickiego. Ksiądz nigdy niczego nie ukradł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~men niezalogowany
23 godz. 24 min. temu
To niech rozdaje ksiądz ale przy parafianach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rolnik niezalogowany
23 godz. 18 min. temu
Brawo dla Wójta z gm. Bolesławiec i gm. Gorzyce. Dziękujemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obyw niezalogowany
23 godz. 12 min. temu
Dziękujemy p. Soltysowi orać całemu konwój owi z darami. Dobro eraca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Sośnica niezalogowany
22 godz. 40 min. temu
~~złodziej z Torunia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowatoczerwony Limnantes napisał(a): Myślę że dary będą podzielone sprawiedliwie - czy ktoś będzie nadzorował?


Ja mam zaufanie tylko do Kościoła Katolickiego. Ksiądz nigdy niczego nie ukradł.
ja mam tylko zaufanie .do swoich nóg .jak widzę ,że idę ,to im ufam . chodz też pewnie kiedyś mnie zawiodą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dorota niezalogowany
21 godz. 35 min. temu
Super.Dzięki.Podkarpacie nie za bogate a ludzkie potrafią się dzielić.Dziękuję.Kto szybko daje podwójnie do niego wraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza