Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Coś się kończy, coś się zaczyna
~~Córka niezalogowany
28 listopada 2021r. o 12:50
To nie tajemnica, że Tato nie żyje. Ci którzy znali Go prywatnie wiedzą. Nie chciałam informować całego bolec.info, ale ktoś zrobił to bez uprzrdzenia mnie i brata.
Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 13. Mam nadzieje, że dla wszystkich tutaj jest oczywiste, że oczekuje zrozumienia i empatii. Prosze o obecność osób, którzy szczerze chcą Tate pożegnać, a nie mścić się wtedy kiedy On sam obronić się nie może.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
28 listopada 2021r. o 13:49
Szczere wyrazy współczucia i kondolencje dla rodzinki. Trzymaj się tam na górze kolego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
28 listopada 2021r. o 16:27
Najgłębsze i szczere wyrazy współczucia dla Rodziny Piotra.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Były Nieznajomy niezalogowany
28 listopada 2021r. o 16:42
Witajcie. Od lat mnie tu nie było. Panniusie pamiętam z miłej strony. Współczuję dzieciom i dalszej rodzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
28 listopada 2021r. o 18:00
Wyrazy współczucia.
Piotr w zasadzie był poczciwym człowiekiem.
Ale życie (i niektórzy na tym forum) trochę mu dało do wiwatu.
Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Fasola niezalogowany
28 listopada 2021r. o 21:58
O zmarłych albo dobrze albo wogóle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
29 listopada 2021r. o 7:12
A co było przyczyną, jeśli to nie jest tajemnica?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Ułudka niezalogowany
30 listopada 2021r. o 9:52
Szkoda człowieka.znaliśmy się, jak się gdzieś spotkaliśmi przelotem, to zawsze dwa słowa się zamieniło.
Kondolencje dla bliskich i rodziny.
Hemi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.