Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
28 sierpnia 2010r. o 18:36
a ja złożyłam podanie trzy razy i cisza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gu -gu niezalogowany
29 sierpnia 2010r. o 11:39
Ja złożyłam jeszcze na Daszyńskiego.Zadzwonili do mnie jakiś miesiąc temu,byłam na rozmowie , już po rozmowie tej pani wiedziałam ,że nic z tego.Od początku mówiła ,że jest to ciężka praca(jakby nie dla mnie ?)chociaż widziała że mam dosyć duży staż na produkcji.
Mam pytanie do tych co już tam pracują jak tam jest z kobietami ? Przyjmują na produkcje ?czy raczej tylko mężczyzn ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2010r. o 15:08
A ten zakład w ogóle już działa dopiero mieli go otwierać. więc pewnie dopiero to wszystko będzie ruszać. Na produkcję na końcu zatrudniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2010r. o 15:23
~ napisał(a): A ten zakład w ogóle już działa dopiero mieli go otwierać. więc pewnie dopiero to wszystko będzie ruszać. Na produkcję na końcu zatrudniają.


Działa !! I na produkcję już nie raz przyjmowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2010r. o 17:29
Z pracowników produkcji około połowa to kobiety. Na pewno będą przyjmować kolejne. Twierdzą że kobiety są skrupulatniejsze i dokładniejsze w badaniu jakości (jakość to będzie :D ). Zakład działa, ale na pół gwizdka. Lakiernie dopiero kończą. Co do jednego z poprzednich postów. Lakiernią nie zajmuje się firma zewnętrzna. Przecież to pracownicy Guardiana i wykonawcy. Co za głupoty tu piszecie. Żal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2010r. o 18:44
hehehe same rewelacje na tym forum hehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2010r. o 19:22
Gdyby ktoś był zainteresowany

http://i33.tinypic.com/6fz4pk.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2010r. o 20:59
no proszę i znowu pojawiła się oferta pracy,ja chce tam pracować!!!to już będzie trzecie z kolei podanie jakie złożę:(masakra!już nie wiem czy coś nie tak piszę w cv?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza