Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ktojeślinieja niezalogowany
7 września 2010r. o 20:54
a do mnie zadzwonili i byłem na rozmowie, a podanie składałem tez kilka razy. dziewczyna taka młoda dość (może 20l) prowadziła rozmowę, ale przyznam,że całkiem całkiem. Wszystko mi powiedziała, co chciałem wiedzieć i nawet firmę G i stanowisko opisała. No i powiem wam,że wyglada to bardzo nieźle, jak na warunki w b-cu. Teraz tylko pozostaje mi czekać, bo rekrutacja niby trwa nawet do konca roku, kto wie może sie uda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2010r. o 22:54
Teraz tylko pozostaje mi czekać, bo rekrutacja niby trwa nawet do konca roku, kto wie może sie uda


I co ?? Będziesz tak do Sylwestra czekać czy zadzwonią po raz drugi ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2010r. o 10:48
W tej firmie jest tak super, że z 3 osób zatrudnionych 2 tygodnie temu dwie zwolniły się po 2 dniach, a trzecia wytrzymała tydzień. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2010r. o 15:11
~ napisał(a): W tej firmie jest tak super, że z 3 osób zatrudnionych 2 tygodnie temu dwie zwolniły się po 2 dniach, a trzecia wytrzymała tydzień. :D


No co Ty ten ostatni chłopak też się zwolnił??Kiedy ? W sobotę słyszałam,że jeszcze pracuje ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2010r. o 15:17
~ktojeślinieja napisał(a): a do mnie zadzwonili i byłem na rozmowie, a podanie składałem tez kilka razy. dziewczyna taka młoda dość (może 20l) prowadziła rozmowę, ale przyznam,że całkiem całkiem. Wszystko mi powiedziała, co chciałem wiedzieć i nawet firmę G i stanowisko opisała. No i powiem wam,że wyglada to bardzo nieźle, jak na warunki w b-cu. Teraz tylko pozostaje mi czekać, bo rekrutacja niby trwa nawet do konca roku, kto wie może sie uda




Tych co chcieli przyjąć to za dwa dni umawiali na drugą rozmową ,a tych,których nie chcieli ,Pani mówiła ,żeby czekać na telefon do końca grudnia.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2010r. o 22:52
widze ze kolejny obóz pracy nam otworzyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
14 września 2010r. o 23:30
od tego waszego narzekania rzygać sie chce, Weście zamiencie te wasze smutne i ponure "mordy" w twarze --bo tylko chodzicie i straszycie ludzi :| jak sie nie podoba to get a fuck i tyle.

nauczcie sie szanować chlebodawcę a nie tylko pierdo.... glupoty jaki on fujara o.... :>
z tego narzekania jesteśmy znani w całej uni

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
15 września 2010r. o 0:01
~@ Nie pi.....l w Unii jesteśmy znani z pracowitości i sumienności . Nasi pracodawcy sami sobie wystawiają świadectwo ,tym że zwalniamy się z ich przedsiębiorstw i wyjeżdżamy za pieniędzmi na zachód. Jasne że jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie , ale za gówniane 1200 netto nie każdy potrafi godnie żyć. Pragnę Cię również uświadomić, że godność tak jak poglądy ,każdy ma indywidualną.


Dopisane 15.09.2010r. o godz. 00:01:

~@ napisał(a):

nauczcie sie szanować chlebodawcę


Właśnie ... u nas pracodawcę nazywamy "chlebodawca"
Może ludziom w końcu znudziło się zapierniczać za chleb ? I stąd to narzekanie??

Jeśli ktoś z Was pracuje już jakiś czas u takiego "chlebodawcy" zechce może pochwalić się ile już odłożył sobie pieniążków na koncie ?? Tak na czarna godzinę , na wczasy , może nowe auto w przyszłości?? W Unii to norma !!

My zapierdzielamy świątek ,piątek i niedziela żeby sobie k...a chleb kupić !! Ktoś jeszcze potrafi wypominać nam narzekanie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza