Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ddd niezalogowany
25 września 2010r. o 17:57
hey to kaszana jak w bdn ludzie juz kierownikow maja dosyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2010r. o 18:23
~ddd napisał(a): hey to kaszana jak w bdn ludzie juz kierownikow maja dosyc


Kierowników w stosunku do liczby pracowników jest za dużo. Produkcja to jedna, góra dwie maszyny, czyli bezpośredni pracujących jest 4-5 osób, ale mamy kierownika produkcji, gejowskiego nadzorce(szpicel kierownika produkcji), kierownika zmiany produkcyjnej i team leadera! :]. Śmiech na sali. Każdy chce się wykazać że jest potrzebny i wymyśla bzdety. Nawet lakiernia ma już swojego kierownika, gdzie na zmianie jest 2 góra 3 pracowników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2010r. o 19:00
tak to prawda ! wszedzie sami kierownicy----którzy wiedza najlepiej .....a ten nowy na lakierni podobno zielony tak bardzo ze nawet nie wie gdzie jaka kabina :D :D lecz i tak wybrywa ten hiszpański gej nad geje -----bo tylko chodzi i ludzi w......... !!
Ci z malarni mówią ze jak wyjedzie bedą pic szampana... :D :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
25 września 2010r. o 19:13
Miałem przyjemność pracować z takimi tępymi Team liderami ale w UK oczywiście Polacy i to samo jest tu w u nas dupska liżą i myślą ze są bogami. W moim przypadku pan rodak się pomylił bo trafił na na kogoś kto sobie nie da nakupczyć w kieszeń.Za to ze się jemu postawiłem wywalił mnie z pracy a na wymówkę wymyślił sobie że go pobiłem. Odczekałem rok i naprawdę go pobiłem razem z szybami w samochodzie tak mnie przepraszał.To są oszołomy cwaniaki bo ma większą przewagę nad innym w pracy i myśli że jest kimś jest nikim bo z ludzmi się pracuje i trzyma za nich plecy.Ale to już jest inna baja.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2010r. o 19:57
z wypowiedzi widze ze niezłe g...o ta firma, nawet nie ma co tam papierow składac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5082
#Uzi1928 nieaktywny
28 września 2010r. o 20:34
Guardian-typowy zagraniczny inwestor ;(
Wyzysk na maxsa ;(
Obóz pracy !!
Jeżeli dobrze rozumiem ??

Zmoderowano 28.09.2010 godz.21:05 - powód: 2 x (dotka)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
29 września 2010r. o 14:14
Uzi1928 napisał(a): Guardian-typowy zagraniczny inwestor ;(
Wyzysk na maxsa ;(
Obóz pracy !!
Jeżeli dobrze rozumiem ?? Zmoderowano 28.09.2010 godz.21:05 - powód: 2 x (dotka)


wypowiadaj sie te same osoby co im cos nie zagralo tam albo co wcale tam nie pracowali i najmadrzejsi,jakos innym jest tam dobrze i pracuja.oboz pracy?skad wiesz idz i sie przekonaj .jak chce sie pracowac to w kazdej pracy bedzie dobrze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2010r. o 19:04
no w końcu coś pozytywnego, złożyłam tam cv i aż się bałam , że zadzwonią i zaproponują pracę,
napiszcie coś jeszcze dobrego o tej firmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza