Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ble niezalogowany
18 kwietnia 2011r. o 20:52
W wiekszosci tak ale i mag czasami sie trafia. Do tego bosch itp. I musisz sie nastawic na pelne 8 godzin ciaglego spawania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spawacz niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 11:38
to fakt na 8 godzin minimum teraz cisna tam co niektórzy po 12 bo ludzi brakuje ale jak chcesz zasówać jak trol za marną kase to zapraszam ja na twoim miejscu leciałbym na niemcy tak jak niektórzy z zehndera tam za spawacza dobrze płacą a tu się nic nie zmieni nikt nie da ci tu zarobić nawet 3 tys no chuba że masz przepracowane 300 godzin( cały mieciąc 12godz) to w tedy zarobisz ale jak długa tak pociągniesz teraz trzeba się szanować lepiej wyjechać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 12:09
nie zgodzę się z poprzednią wypowiedzią, gdyż mój mąż pracuje w tej firmie kilka lat i wypłatę ma w granicach 3 tys. Czasami zostaje na 12 godzin w pracy ale nie przez cały misiąc (średnio jeden dzień lub dwa w tyg) i do tego dochodzą ze trzy soboty w miesiącu. Więc czasami można zarobić i nawet ponad 3 tys a czasem tylko 2600.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~13 lat w firmie niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 17:05
oszalalas kobitko to albo cie maz oszukuje albo cie bog oposcil!!!! :D -ja po 13 latach mniej zarabiam niz twoj mezulek po paru latkach nie rozsmieszaj mnie durna babo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ble niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 20:21
No wiesz jak jej maz jest w tej kilkuosobowej grupie ludzi z ukladami co maja po 19-20zl na godzine to i przy dobrym wietrze zarobi 3tys na miesiac(oczywiscie z nadgodzinami)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ble niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 21:39
No wiesz jak jej maz jest w tej kilkuosobowej grupie ludzi z ukladami co maja po 19-20zl na godzine to i przy dobrym wietrze zarobi 3tys na miesiac(oczywiscie z nadgodzinami)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3 niezalogowany
19 kwietnia 2011r. o 23:35
Może mężulek dorobił się kosztem kolegów ( sprzedawczyk ). Tutaj takich nie brakuje !!!!!!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
20 kwietnia 2011r. o 10:17
J23 napisał(a): oszalalas kobitko to albo cie maz oszukuje albo cie bog oposcil!!!! :D -ja po 13 latach mniej zarabiam niz twoj mezulek po paru latkach nie rozsmieszaj mnie durna babo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie jestem durna gdyż wiem ile mój mąż zarabia bo widzę co miesiąc fiszkę! a może ty jesteś tylko zwykłym robolem, który nie jest elastyczny i potrafi tylko pracować na jednym stanowisku. Jako spawacz można zarobić 3 tys w tej firmie. A jak nie wierzysz to popytaj swoich kolegów ile zarabiają. Przy ponad 18 zl na godzine mozna dużo zarobić i wcale nie trzeba być przydupasem pana D. ani menago żeby tyle zarobić.
a poza tym to nie obrażaj ludzi skoro nawet ich nie znasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza