Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło.....

4668
#Anonim4668 nieaktywny
25 maja 2011r. o 21:09
dzisiaj po południu wskoczyłem sobie na chwileczkę zapomnienia na portal ONET.pl...........dział polityka i wydarzenia z kraju,brrrrrrrrrrrrr..........
Przez cały czas czułem obcy oddech na moich plecach,było mi gorąco i strasznie się bałem........ :| :| :| :| :|

Wszędzie ABW........oddałem parę postów ale za to spieprzałem z tegoż portaliku jak poparzony.

Doszłem do wniosku ,że łod ostatniej akcji internet umarł(zabili go).....[*] [*]........SPOCZYWAJ W SPOKOJU... ;( ;( ;( ;( ;( ;(

W między czasie ktosik zadzwonił do drzwi,ale się wystraszyłem(podobny i jedyny strach mnie łogarnął przy pierwszej komuni świętej jak ksiądz częstował mnie komunią świętą).........także ja już jestem gotowy,kazdego dnia klikam ze szczoteczką i pastą do zębów przy myszce.......brrrrrrrrr........

A co tam niech sobie po mnie przychodzą a tak nie mam nic do stracenia(jestem bezrobotnym bez prawa do zasiłku(a tak na marginesie czekam wciąż na tuskowe cuda)),a jak mnie zamkną za niewinność to poproszę o najdłuższy z możliwych wyroków najlepiej dożywocie,
bo wtedy nie będę musiał się martwić moją emeryturę której nie dostanę
dostanę bezpłatną łopiekę lekarską bez konieczności podpisywania listy obecności
bezpłatna telewizja kablowa
bezpłatny internet(a wtedy będę mógł krytykować i narzekać na wszystkich w tym więzieniu ,bo co mogą zrobić przestępcy,który już siedzi w zakładzie karnym
a co najlepsze to wszyscy politycy będą musieli płacić podatki aby mnie utrzymać w tym sanatorium....

Także dzisiaj wieczorem pakuję się i czekam na dzwonek do drzwi,proszę o wizytę o godz. 7.00 ,bo o 6.00 jeszcze śpię...DZIĘKUJE Z GÓRY


szczoteczka..... jest
pasta jest...jest
trylogia ,OGNIEM I MIECZEM...jest
WOJNA I POKÓJ ...jest
mydło ...jest
rzemyk na mydełko ...jest
papier toaletowy....jest
testament......PISZĘ JESZCZE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łłoooona niezalogowany
25 maja 2011r. o 22:21
do prymitywosss:

Czy ty na portalu pisujesz sobie jako dr Jekyll czy też jako mr Hyde ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
25 maja 2011r. o 22:27
capitanosss napisał(a):
~ napisał(a): kupie dzem domowej roboty, powidlo tez moze byc


moja babcia łumarła i dżemiku nie będzie.... :| :| :|

W EKO się babcine pokazały, tylko cholernie drogie :-)
Sprawdź lepiej, z kim babcia podpisywała kontrakty przed śmiercią :-)
A co do ABW i innych takich: najważniejsze to się nie przejmować, bo to zbyt dużo zdrowia zrzera (jeśli zrobiłam ortograf-to mnie poprawcie).
I tak nas wychu***ą. Jak nie z tej, to z innej strony :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
25 maja 2011r. o 22:45
capitanosss napisał(a):
moja babcia łumarła i dżemiku nie będzie.... :| :| :|


Ło Jeeeezuuuuuu, mam nadzieję, że nie ta od internetu, bo chyba będę musiała Cię zasponsorować.
Żebyś tu z nami był... nasze "Słoneczko" :) :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4352
#enter nieaktywny
26 maja 2011r. o 0:26
o jakim sponsoringu mówisz? uważaj , zamiast ABW zjawi sie CBś ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m44 niezalogowany
26 maja 2011r. o 0:36
enter napisał(a): o jakim sponsoringu mówisz? uważaj , zamiast ABW zjawi sie CBś ;)


Nikogo się nie boję, bo ja jestem z KGB :D :D
I... jeszcze CIA, Scotland... i takie tam podobne instytucje :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
28 maja 2011r. o 17:55
~Łłoooona napisał(a): do prymitywosss:

Czy ty na portalu pisujesz sobie jako dr Jekyll czy też jako mr Hyde ??
nie mogę ci odpowiedzieć ,bo przechodzę do podziemia ,biorę laptopa pod pachę i idę do piwnicy.....tam mnie nie namierzą.......junkers wszystko zagłusza.... :> :P :*


Dopisane 26.05.2011r. o godz. 18:28:

magnum44 napisał(a): Ło Jeeeezuuuuuu, mam nadzieję, że nie ta od internetu, bo chyba będę musiała Cię zasponsorować.
Żebyś tu z nami był... nasze "Słoneczko" :) :)
łoj ty moja stokrotko......dla Ciebie wszystko,nawet jak mnie zapuszkują to będę klikał zzza wieziennych krat......TAK MI DOPOMÓŻ BÓG... :*


Dopisane 26.05.2011r. o godz. 18:31:

enter napisał(a): o jakim sponsoringu mówisz? uważaj , zamiast ABW zjawi sie CBś ;)
przepraszam ,jak płacę alimenty terminowo to CBŚ nie ma nic do mnie........to chcesz mi powiedzieć ,że jeszcze czeka mnie wizyta CBŚ łoooooooooooooo....matko, popularny robię się...hihihih,bedzie też TVN24...????


Dopisane 26.05.2011r. o godz. 18:32:

k1p napisał(a):
W EKO się babcine pokazały, tylko cholernie drogie :-)
Sprawdź lepiej, z kim babcia podpisywała kontrakty przed śmiercią :-)
A co do ABW i innych takich: najważniejsze to się nie przejmować, bo to zbyt dużo zdrowia zrzera (jeśli zrobiłam ortograf-to mnie poprawcie).
I tak nas wychu***ą. Jak nie z tej, to z innej strony :-)


NIE STRACHAJ JA SAM W STRACHU....:):):)


Dopisane 28.05.2011r. o godz. 17:55:

noooo... taakkkkk..!!!!!! OBAMA poleciał do domciu ,a nam został cukier po 6 złotych za kilogram i ABW na internecie........jak ja kocham ten kraj...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
28 maja 2011r. o 20:54

do prymitywosss:

Czy ty na portalu pisujesz sobie jako dr Jekyll czy też jako mr Hyde
nie mogę ci odpowiedzieć ,bo przechodzę do podziemia ,biorę laptopa pod pachę i idę do piwnicy.....tam mnie nie namierzą.......junkers wszystko zagłusza.... ~

... ale, odpowiedz, ja mam doskonały słuch, junkers Ciebie nie zagłuszy, ... i sens jest bez sensu ... :>

Nie opowiadaj, za moimi plecami, bredni na mój temat, jak nie w Provicie, to teraz w Aptece Rodzinnej, takie zachowanie jest obrzydliwe. :]
Z kobietą się: - rozmawia, a nie "poluje na nią" i forum publiczne nie jest odpowiednim miejscem na prywatne rozmowy:]
Zachowujesz się jak obleśny dziad - paranoik:| DOŚĆ :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza