Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Baisy niezalogowany
31 stycznia 2008r. o 10:53
Pracuje nadal tylko szpital miał być zamykany, ale czy to prawda chciałabym ustalić, a ztego co wiem to R.Z. jest tam po ordynatora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~didi niezalogowany
31 stycznia 2008r. o 19:51
~Baisy napisał(a): Pracuje nadal tylko szpital miał być zamykany, ale czy to prawda chciałabym ustalić, a ztego co wiem to R.Z. jest tam po ordynatora




Ale oddział nadal działa. Mimo że krążyły takie pogłoski o zamknięciu. Mieli kłopoty, ale na szczęście na razie wszystko jeszcze działa. Także zapewne przyjmą wszystkie pacjentki w potrzebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~już mama niezalogowany
3 lutego 2008r. o 13:30
ja odradzam, mnie powiedział, że mam duże problemy zdrowotne , chciał mnie leczyć na okolicznosc braku jajeczkowania; dał leki działające antykoncepcyjne; zmieniałam lekarza, odrzuciłam leki i pokazałam lekarzowi OPISANE prez dr Z, zdjęcie z rzekomym brakiem jaeczkowania. Na zdjęciu byo wielkie piekne jajo- śmieją się we Wroc z dr Z.Ja na szczęście już 6 tygodni póxniej byłam w ciązy-wystarczyło zmienić lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~już mama niezalogowany
3 lutego 2008r. o 13:33
w 25 tyg. ciązy mówi, ze to za wcześnie by ustalić płeć dziecka , choć od lekarza w innej miejscowości wiem już od 16 tygodnia jaka będzie płec; pani SZ. nie może się dowiedzieć , że do niego jeżdżę na konsltację, bo będzie nie miła przy porodzie; chodzę do niej z 2 ciązą tylko dlatego, żeby mnie uważano za jej pacjentkę ; mam ... 2 równoległe kary ciąży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2017
#Marchewa nieaktywny
3 lutego 2008r. o 22:52
ja tez mam pytanie do milych pan chodzi mi o pania ginekolog przyjmujacow bylym przedszkolu na ulicy staroszkolnej chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje wizyta, czy prowadzenie ciazy przez nia jest odpowiednie i czy sprawuje dyzur w boleslawieckim szpitalu bede bardzo wdzieczny za odpowiedz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2008r. o 8:32
Rodziłam 16 i 14 lat temu - miałam dwie cesarki. Lekarzem prowadzącym od początku do końca był doktor Niewodniczański. Jestem mu ogromnie wdzięczna, co do pozostałych lekarzy w tamtym czasie nie mam nic do zarzucenia. Panie położne natomiast były zarozumiałe, wyniosłe , nieuprzejme, a co niektóre wulgarne. Pielęgniarki z noworodków robiły łaskę że w ogóle przyszły do pracy.
Jednym słowem nie mam miłych wspomnień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajka niezalogowany
12 lutego 2008r. o 16:33
P.dr Jeka jest bardzo miła wspaniale prowadziła ciąże,od pierwszej wizyty wysłała mnie na zwolnienie lekarskie i nie dlatego że coś było nie tak ale powiedziała że to jest komfort przyszłej mamy(spokój i odpoczynek)Jestem znowu w ciąży i bez wachania bym do niej poszła gdyby nie to że znowu musiałabym rodzić w Złtorji.Okropność!!Gdy rodziłam trafiłam na bardzo niemiłą i bezuczuciową zmianę począwszy od salowej a skończywszy na wysokim lekarzu.Szukam lekarza w Bolesławcu ale jestem przerażona opiniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
12 lutego 2008r. o 19:54
Kajka polecam doktora Kukułę.Fakt ,że rodzić będziesz w Lubaniu,ale personel jest super.Wiem ,bo sama rodziłam tam dwa razy/8 i 3 lata temu/.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.