Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~didi niezalogowany
12 lutego 2008r. o 22:09
~kajka napisał(a): P.dr Jeka jest bardzo miła wspaniale prowadziła ciąże,od pierwszej wizyty wysłała mnie na zwolnienie lekarskie i nie dlatego że coś było nie tak ale powiedziała że to jest komfort przyszłej mamy(spokój i odpoczynek)Jestem znowu w ciąży i bez wachania bym do niej poszła gdyby nie to że znowu musiałabym rodzić w Złtorji.Okropność!!Gdy rodziłam trafiłam na bardzo niemiłą i bezuczuciową zmianę począwszy od salowej a skończywszy na wysokim lekarzu.Szukam lekarza w Bolesławcu ale jestem przerażona opiniami.





czy mogła byś coś więcej napisać nt tej Pani doktor ??? Wybieram się tam, ale w zasadzie jeszcze nie z ciążą. Na razie szukam odpowiedniego specjalisty w Bolesławcu do konsultacji mojego problemu i słyszałam że ta babka jest ok. A coś więcej ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2008r. o 12:53
Moją ciąże prowadził doktor Kukuła,byłam bardzo zadowolona.Rodziłam w Lubaniu i przeżyłam szok,że w naszym państwie jest wogle możliwa taka opieka bez podpłacania kogokolwiek !! Więc jak najbardziej polecam Lubań !! !! !! Można pojechać sobie tam wcześniej i zobaczyć jak wygląda oddział,położne z chęcią oprowadzą.Przynajmniej z nami tak było,pomogło mi to że wiedziałam co mnie czeka.Pokój do porodu rodzinnego jest bardzo fajny!Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy !! !! !! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2323
#klara nieaktywny
9 lipca 2008r. o 10:16
A co sądzicie na temat dr Tomzaka i doktor Chorbaczewskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
9 lipca 2008r. o 16:19
klara napisał(a): A co sądzicie na temat dr Tomzaka i doktor Chorbaczewskiej?

Chorbaczewskiej czy Chorbanowicz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2323
#klara nieaktywny
9 lipca 2008r. o 22:29
masz rację Chorbanowicz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
10 lipca 2008r. o 13:12
~już mama napisał(a): ja odradzam, mnie powiedział, że mam duże problemy zdrowotne , chciał mnie leczyć na okolicznosc braku jajeczkowania; dał leki działające antykoncepcyjne; zmieniałam lekarza, odrzuciłam leki i pokazałam lekarzowi OPISANE prez dr Z, zdjęcie z rzekomym brakiem jaeczkowania. Na zdjęciu byo wielkie piekne jajo- śmieją się we Wroc z dr Z.Ja na szczęście już 6 tygodni póxniej byłam w ciązy-wystarczyło zmienić lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

A u kogo i gdzie byłaś we wrocławiu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Aga niezalogowany
10 lipca 2008r. o 15:21
~AGA napisał(a):
~już mama napisał(a): ja odradzam, mnie powiedział, że mam duże problemy zdrowotne , chciał mnie leczyć na okolicznosc braku jajeczkowania; dał leki działające antykoncepcyjne; zmieniałam lekarza, odrzuciłam leki i pokazałam lekarzowi OPISANE prez dr Z, zdjęcie z rzekomym brakiem jaeczkowania. Na zdjęciu byo wielkie piekne jajo- śmieją się we Wroc z dr Z.Ja na szczęście już 6 tygodni póxniej byłam w ciązy-wystarczyło zmienić lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

A u kogo i gdzie byłaś we wrocławiu ?


firma MEDICONCEPT na Krzyckiej, jakie było moje zaskoczenie , gdy podczas comiesięcznych "ciężarnych " wizyt widywałam panie z Bolesławca ; szczerze polecam, choć nie jest najtaniej, ale pocieszyła mnie koleżanka, że jej lekarz we Wrocławiu bierze za wizyte ...300 PLN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kalina niezalogowany
10 lipca 2008r. o 16:55
Polecam dr Jeke prowadzila moja ciaze jestem bardzo zadowolona rodzilam w Zlotoryji opieka byla wspaniala ,jest sala do porodow rodzinnych i pojedyncze kolorowe pokoje jakby ktos mial ochote. Lezalam tam ponad tydzien i nie moge powiedziec zlego slowa .Dr. Jeka przyjmuje rowniez w Chojnowie iZlotoryji wszedzie tak jak w B-C ma- bardzo duzo pacjetek w calym przekroju wiekowym;polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza