Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Agunia niezalogowany
10 lipca 2008r. o 23:17
Wypowiem się jako matka 3 synów....I tak będzie bolało!!!.Wybieracie jak suknie do ślubu..Wrocław?..Jelenia?,a może w Lubaniu?...Naiwne!!!.Jak złapie to co???Oczywiście ,Bolesławiec bo paniusie boli i nie dojedzie.Dodam jeszcze jedno!!!Każdy zasługuje na szacunek!!!Wymagacie go od personelu medycznego...okażcie im go również Wy!!!..przyszłe mamy...Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku za cały wkład w Swoją pracę,dla całego personelu Odziału Ginekologii i Położnictwa w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
11 lipca 2008r. o 7:36
~Agunia napisał(a): Wypowiem się jako matka 3 synów....I tak będzie bolało!!!.Wybieracie jak suknie do ślubu..Wrocław?..Jelenia?,a może w Lubaniu?...Naiwne!!!.Jak złapie to co???Oczywiście ,Bolesławiec bo paniusie boli i nie dojedzie.Dodam jeszcze jedno!!!Każdy zasługuje na szacunek!!!Wymagacie go od personelu medycznego...okażcie im go również Wy!!!..przyszłe mamy...Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku za cały wkład w Swoją pracę,dla całego personelu Odziału Ginekologii i Położnictwa w Bolesławcu.


hehe coś mi się zdaje ,że to nie mamusia pisze tylko tatuś zatrudniony na ginekologii w charakterze lekarza!a jeśli tak to żałosne to jest.A ja pozdrawiam ale tylko panie pielęgniarki bo to do nich jedynie można mieć szacunek.I wiem ,że one także jeżdzą do lekarza do Wrocławia haha. Wnioski wyciągnijcie sami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
11 lipca 2008r. o 9:56
nie chciałąm rodzić w Bolesławcu , pojechałąm 140 km dalej; przyjęto mnie w malutkim powiatowym szpitalu z otwartymi rękoma, bolało, bo miało boleć , ale było NORMALNIE !
czysto, schludnie , miło, SKROMNIE , grzecznie , bez znieczulenia ...nikt z rodziny do mnie z obiadkami nie przyjeżdżał, bo było daleko, ale czułam się mile widzianym pacjentem...
dlaczego nie rodziłam w Bolesławcu?prosta odpowiedź: moja kuzynka pracuje na tym oddziale i po tym co słyszałam od niej na imprezach rodzinnych uznałam , że nie chcę i już ! jeszcze wtedy nie planowałam być mamą i dostałam "do myślenia " porcję anegdot z sali porodowej;
mogłam byc specjalna pacjentką , mogłam kupić sobie "jedynkę " , uciekłam ... mam zdrowe dzieci i świadomość , że RODZIŁAM PO LUDZKU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutka niezalogowany
11 lipca 2008r. o 10:00
Do Aguni. Nie chodzi o to, czy będzie bolało, czy nie, tylko czy lekarz podchodzi do rodzącej fachowo. Czy nie popełnia błędów, mogących narazić życie matki i dziecka. Czy rzetelnie informuje ją o jej stanie. Czy prawidłowo prowadzi poród. Czy można mu zaufać i czy zaufanie nie obróci się przeciwko matce, wybierającej tą a nie inną poródówkę. Ja tutejszym lekarzom zaufałam, a konsekwencje tego będą się za mną wlec latami. Wybór miejsca, w którym dziecko przychodzi na świat, nie jest obojetny!!! Nie chodzi o jakąś śmieszną modę, tylko o bezpieczeństwo dziecka i matki. O zakażenia na oddziale itd. Ciekawe czy ten temat tez zostanie wkrótce zdjęty przez administratora...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa_adu niezalogowany
11 lipca 2008r. o 18:57
~ napisał(a): Moją ciąże prowadził doktor Kukuła,byłam bardzo zadowolona.Rodziłam w Lubaniu i przeżyłam szok,że w naszym państwie jest wogle możliwa taka opieka bez podpłacania kogokolwiek !! Więc jak najbardziej polecam Lubań !! !! !! Można pojechać sobie tam wcześniej i zobaczyć jak wygląda oddział,położne z chęcią oprowadzą.Przynajmniej z nami tak było,pomogło mi to że wiedziałam co mnie czeka.Pokój do porodu rodzinnego jest bardzo fajny!Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy !! !! !! :*


Tez chodzilam i rodzilam u niego. popieram w 100 %.
Wdzieczna pacjentka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
9 listopada 2008r. o 8:42
czy doktor Kukuła przyjmuje na kasę chorych w Lubaniu? ma ktoś do niego numer telefonu także tutaj w bolesławcu?
a propos jeszcze, szpital na dyrekcyjnej we wrocławiu ma zostać zamknięty, wielka szkoda, miałam lekarza prowadzącego całą ciąże z tego szpitala i tam rodziłam, bolesławiec nigdy nie dorówna temu standartowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwona niezalogowany
9 listopada 2008r. o 16:48
wszędzie dobrze gdzie nas niema !! porodówka w b-cu jest całkiem wporzo-rodziłam 2dzieci.7lat temu i 11miesięcy poraz drugi.nikomu nie dawałam w łape,niemam znajomości a nażekać nie mogę.jak można porównywać oddziały -śmiechu wartre- :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
9 listopada 2008r. o 20:29
normalnie mozna, jak się było tu i tu, to sie porównuje, co widzisz w tym dziwnego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu