Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Iwona niezalogowany
9 listopada 2008r. o 23:10
malaMI napisał(a): normalnie mozna, jak się było tu i tu, to sie porównuje, co widzisz w tym dziwnego?
co ty kobieto tworzysz?laski pieprzą bzdury o świetnych specjalistach-nigdzie ich niema!lekarze to tylko ludzie nie są doskonali i nieomylni!jedne narzekają na dr.B,inne na dr.Ch jeszcze inne na K i tak dalej-błędne koło!stare przysłowie głosi-KAŻDA PLISZKA SWÓJ OGONEK CHWALI-inteligentne wyciągną z niego wniosek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
9 listopada 2008r. o 23:18
nie wiem Iwono, gdzie wyczytałaś, że pisałam o jakimkolwiek lekarzu.
pisałam o szpitalu we wrocławiu, o sprzęcie jaki tam mają i standarcie, a że mam porównanie tego szpitala i bolesławieckiego, to sie wypowiadam
proponuję dobrze wczytać się w tekst, zanim kogos skrytykujesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iwona niezalogowany
9 listopada 2008r. o 23:37
Sorka Mała ale szlag mnie trafia jak czytam te bzdety-nie chciałam cię urazić!pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
10 listopada 2008r. o 10:55
~Iwona napisał(a): Sorka Mała ale szlag mnie trafia jak czytam te bzdety-nie chciałam cię urazić!pozdro


Iwonka, spokojniej... to nie bzdety, to prawda.
byłam sprawdziłam wiem

byłam u doktor Sz., dra Ch. i dra B., i dr P. -jako ordynator jeszcze przyjmował mnie na oddział prywatnie u dra K., dra Z.

po tych wszytskich latach leczenia {?} się w Bolesławcu nie mam prawa mieć swojej opinii?

osobiście ufunduję Ci wizytę u dobrego lekarza we Wrocławiu-podaj mi numer konta- chyba tylko tak Cię przekonam Iwonko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
10 listopada 2008r. o 13:48
Ja także nie polecam dr Z. leczył mi bezpłodność przez prawie 8 lat , stwierdzil PCO , cukrzyce , niedorozwój macicy itp... pod koniec tych 8 layt namawiał mnie na in vitro , ale dawal tylko niecałe 20% szans i ryzyko nie donoszenia . Okazalo się że to co bylo niemożliwe dla dr Z dla dr L. z Zielonej Gory ( którego polecam wszystkim kobietom z problemami kobiecymi ) okazalo się możliwe bo w maju będę mamusią córeczki ( miałam tylko tarczycę i po 4 miesiącach leczenia zaszłam w ciąże ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
10 listopada 2008r. o 16:17
Iwonko, zgadzam sie z Tobą w jednym, że nigdy nie ma tak, że można dogodzic wszystkim, każdemu kto inny podpasuje, ale z drugiej strony, zdarzają się lekarze (i nie tylko, tez fryzjerzy, kosmetyczki, dentyści, sklepikarze, tudzież przedstawiciele wszystkich innych zawodów) którzy popełniają więcej błędów niż inni, i po to jest forum, żeby można było podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Każdy podejdzie do tych wypowiedzi wedle własnego uznania, jedni będą w to ślepo wierzyć, inni tylko poczytają - jak ja, ja mam swoje typy i już.
pozdro dla Ciebie również i więcej spokoju :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2008r. o 22:11
a najśmieszniejsze jest to, że we Wrocławiu wizyta u ginekologa kosztuje dużo mniej niż w Bolesławcu... :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
11 listopada 2008r. o 9:37
większość rzeczy w innych miastach jest dużo tańsza niz w bolesławcu, i ja nie moge się nadziwić, skąd to wynika
mamy jakąś dziwną specyfikę, najniższe pensje i największe ceny :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza