Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~iwona niezalogowany
11 listopada 2008r. o 21:07
Do wrocławia mnie wołami nie zaciągiesz-wież mi że mam ku temu powody!znalazłam świetnego specjaliste-dr Rahman,przyjmuje w J.Gorze i nie zamieżam z niego rezygnować.obcokrajowiec,ale nasi się do niego nieumywają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
11 listopada 2008r. o 21:17
Iwona, nie uważasz, że trochę w tym hipokryzji? krytykujesz forumowiczki, że piszą bzdety o naszych lekarzach, a sama jeździsz do Jelonki ;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwona niezalogowany
11 listopada 2008r. o 21:53
do jeżdże bo muszę!w B-cu chodziłam do dr.Bartkowiaka i generalnie niemiałam powodów do narzekań,wręcz przeciwnie;-D był lekarzem prowadzącym moją 2ciąże-szacun doktorku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Madoks niezalogowany
12 listopada 2008r. o 0:38
Popieram Iwonę. Doktor Rachman jest wspaniałym lekarzem. Lepszego nie ma, daję słowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
12 listopada 2008r. o 0:47
ale to nie o to chodzi, czy jest dobry czy nie, poczytaj Madoks całość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2008r. o 8:02
~Madoks napisał(a): Popieram Iwonę. Doktor Rachman jest wspaniałym lekarzem. Lepszego nie ma, daję słowo.
dzięki Madoks ,Rachman to wspaniały człowiek!!Mała mi,w wieku 30lat walcze z nowotworem-właśnie kobiece sprawy-nie obwiniam nikogo zato,dlatego nieważne do kórego z lekarzy pójdziesz-ważne obyś wogóle poszła!pomyśl o kobietach które czytają te posty,a których niestać na prywatne praktyki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2008r. o 8:04
~ napisał(a):
~Madoks napisał(a): Popieram Iwonę. Doktor Rachman jest wspaniałym lekarzem. Lepszego nie ma, daję słowo.
dzięki Madoks ,Rachman to wspaniały człowiek!!Mała mi,w wieku 30lat walcze z nowotworem-właśnie kobiece sprawy-nie obwiniam nikogo zato,dlatego nieważne do kórego z lekarzy pójdziesz-ważne obyś wogóle poszła!pomyśl o kobietach które czytają te posty,a których niestać na prywatne praktyki! to oczywiście ja Iwona!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
12 listopada 2008r. o 8:12
ale ja chodzę do lekarza, przecież zapytałam na forum o telefon do dr Kukuły, i nie rozumiem o co Tobie chodzi, przecież to Ty krytykowałaś kobiety, które piszą i czytają te posty
szczerze Ci współczuję z powodu choroby, ale sama sobie zaprzeczasz
życzę powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza