Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~iwona niezalogowany
12 listopada 2008r. o 8:26
niejest tak jak myślisz!czasem poprostu żle odbieramy intencje,a i często pisze się pod wpływem emocji!kobitki pamiętajcie o cytologii-badanie bezbolesne a tak wazne!pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Madoks niezalogowany
12 listopada 2008r. o 9:08
A ja mam pytanie, ile kosztuje wizyta u doktora Rachmana? Jeżeli wiesz Iwonko, to bardzo Cię proszę, napisz. Bardzo mi zależy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwona niezalogowany
12 listopada 2008r. o 9:40
wizyta u dr.Rachmana kosztuje-100złrejestraacja pod numerem07578201125.wszystkiego dobrego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mimi niezalogowany
12 listopada 2008r. o 11:23
Witam, mieszkałam we lwówku wiele lat i trochę wiem na temat lekarzy. Co do dr.Rachmana to dobry lekarz ale nie miło wspominam opowiadania koleżank jak opowiadały o bardzo bolesnym badaniu.No cóż może zmienił technikę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iwona niezalogowany
12 listopada 2008r. o 11:55
współczuje dziewczynom,ale badanie nigdy nie należało do przyjemności!najważniejszy jest jego rezultat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIMI niezalogowany
12 listopada 2008r. o 12:12
MASZ RACJĘ ALE DOBRE BEZBOLESNE BADANIE TEŻ ISTNIEJE!!!
POD TYM WZGLĘDEM MOGĘ POLECIĆ DR. KOMENDZIŃSKĄ Z LUBANIA. JEST SYMPATYCZNA I BARDZO DELIKATNA. PROWADZIŁA MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA Z NIEJ.
ZAWIODŁAM SIĘ NA NIEJ, ŻE NIE BYŁA PRZY PORODZIE A OBIECYWAŁA.
NO CÓŻ MOŻE BYŁAM ZBYT NAIWNA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwona niezalogowany
12 listopada 2008r. o 17:33
zgodze się z Tobą,niemniej jednak nie odczówałam bólu przy badaniu dr.Rahmana.każdy ma inny organizm i odczucie bólu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2781
#czarnainez76 nieaktywny
14 listopada 2008r. o 14:48
taaaak, dr Jeka jako lekarz i człowiek - świetna: komunikatywna, konkretna babka. Jednak fakt, że aby się do niej dostać na wizytę trzeba odczekać 3 - 4 godziny w kolejce (niestety nie ma u niej czegoś takiego jak rejestracja) !!! oraz to, że poczekalnia jest żenująca (mówię o gabinecie w Bolesławcu, jak jest w Chojnowie - nie wiem) - plastikowe krzesełka, sztuk 10, gabarytowo - piwnica; To wszystko działa bardzo zniechęcająco! No i to, że w Bolesławcu przyjmuje jedynie w piątki - nie jest to atut, gdy jest się w ciąży i czasem trzeba kontaktu z ginem w trybie pilnym... no i sprzęt w tym gabinecie jest z ery dinozaurów (USG)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza