Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
5 stycznia 2009r. o 18:38
Polecam doktora Z.
Bardzo konkretny i rzeczowy doktor
Co istotne będący na bieżąco z nowinami naukowymi ginekologii, co jest bardzo na + dla pana Doktora
Jeszcze raz bardzo polecam
Myślę że jeden z lepszych lekarzy w regione
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k. niezalogowany
5 stycznia 2009r. o 19:13
czarnainez76 napisał(a): taaaak, dr J. jako lekarz i człowiek - świetna: komunikatywna, konkretna babka. Jednak fakt, że aby się do niej dostać na wizytę trzeba odczekać 3 - 4 godziny w kolejce (niestety nie ma u niej czegoś takiego jak rejestracja) !!! oraz to, że poczekalnia jest żenująca (mówię o gabinecie w Bolesławcu, jak jest w Chojnowie - nie wiem) - plastikowe krzesełka, sztuk 10, gabarytowo - piwnica; To wszystko działa bardzo zniechęcająco! No i to, że w Bolesławcu przyjmuje jedynie w piątki - nie jest to atut, gdy jest się w ciąży i czasem trzeba kontaktu z ginem w trybie pilnym... no i sprzęt w tym gabinecie jest z ery dinozaurów (USG)
Powiem tak bedac w ciazy nigdy nie czekalam pod gabinetem do dr.Jeki zawsze umawialysmy sie bym przyszla wczesniej ,kontakt jest wspanialy i o kazdej porze .poczekalnia moze nie jest piekna ale to nie oto chodzi zawsze mozna pojechac do CHojnowa tam ladna i duza poczekalnia.Co do sprzetu wazne ,ze Pani doktor doskonale sobie na nim radzi.Urodzilam dzieki dr zdrowego synka dbala o mnie bardzo a porod w Zlotoryji wspominam rowniez dobrze.Przedemna rodzilo kilka Pan i wszystkie byly zadowolone a dzieciaczki zdrowe.Lekarz zagladal do nie co pol godziny .Jestem bardzo zadowolona z tamtego szpitala chociaz Piekny nie jest. :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J niezalogowany
5 stycznia 2009r. o 22:29
SZCZERZE ODRADZAM DR Z.!!!!! ten lekarz wali taka scieme ze szok szkoda nerwow kasy i czasu na tego lekarza. natomiast polecam dr kukułe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~była pacjentka niezalogowany
6 stycznia 2009r. o 20:41
ja rózwnież szczerze odradzam dz Z
natomiast w Bolesławcu mogę polecić dr Kukułę
poza Bolesławcem dr Agrawal, dr Wiktora Jarosza- szczegóły o nich w necie

ps. jak nie mozesz zajść w ciąe i dr Z proponuje terapię - zmień lekarza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ byłam i żałuję niezalogowany
6 stycznia 2009r. o 21:29
Również odradzam dr Z...go bo w chwili gdy do niego poszłam zaczęły się moje problemy ginekologiczne, które zniknęły w momencie gdy wróciłam do swojego dawnego i sprawdzonego lekarza, a stan zdrowia trwa już dobrych pare lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjentka niezalogowany
6 stycznia 2009r. o 22:04
~k. napisał(a):
czarnainez76 napisał(a): taaaak, dr Jeka jako lekarz i człowiek - świetna: komunikatywna, konkretna babka. Jednak fakt, że aby się do niej dostać na wizytę trzeba odczekać 3 - 4 godziny w kolejce (niestety nie ma u niej czegoś takiego jak rejestracja) !!! oraz to, że poczekalnia jest żenująca (mówię o gabinecie w Bolesławcu, jak jest w Chojnowie - nie wiem) - plastikowe krzesełka, sztuk 10, gabarytowo - piwnica; To wszystko działa bardzo zniechęcająco! No i to, że w Bolesławcu przyjmuje jedynie w piątki - nie jest to atut, gdy jest się w ciąży i czasem trzeba kontaktu z ginem w trybie pilnym... no i sprzęt w tym gabinecie jest z ery dinozaurów (USG)
Powiem tak bedac w ciazy nigdy nie czekalam pod gabinetem do dr.Jeki zawsze umawialysmy sie bym przyszla wczesniej ,kontakt jest wspanialy i o kazdej porze .poczekalnia moze nie jest piekna ale to nie oto chodzi zawsze mozna pojechac do CHojnowa tam ladna i duza poczekalnia.Co do sprzetu wazne ,ze Pani doktor doskonale sobie na nim radzi.Urodzilam dzieki dr zdrowego synka dbala o mnie bardzo a porod w Zlotoryji wspominam rowniez dobrze.Przedemna rodzilo kilka Pan i wszystkie byly zadowolone a dzieciaczki zdrowe.Lekarz zagladal do nie co pol godziny .Jestem bardzo zadowolona z tamtego szpitala chociaz Piekny nie jest. :) :)






Zgadzam się, w Chojnowie ma całe mieszkanie jako gabinet i poczekalnię i.. bardzo polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PACJENTKA1 niezalogowany
7 stycznia 2009r. o 0:13
polecam szczerze Komendzinska z Lubania! bardzo dobra pani ginekolog, ma podejscie do swoich pacjentek i jest jako człowiek wspaniała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia27 niezalogowany
15 marca 2009r. o 20:21
Ja rodziłam w styczniu tego roku w Bolesławcu i powiem szczerze ze nie mozna narzekac.Opieke mialam bardzo dobra a do tego lekarz i polozna byli wspaniali.Urodziłam zdrowego i silnego dzidziusia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza