Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~MIKI niezalogowany
16 marca 2009r. o 11:01
ona24 napisał(a): nie rodz w boleslawieckim szpitalu bo mozesz narazic zycie swego dziecka, a jesli juz to podplac ich zeby nie zalowali zrobic Ci cesarkiZmoderowano 21.08.2007 godz.17:09 - powód: usuniecie duplikatu (qki)
NIE ZGADZAM SIE JA RODZILAM JUZ 2 RAZY W BOLESLAWCU I CHWALE SOBIE OPIEKE I POROD BARDZO DOBRZE,TO ZALEZY OD CZLOWIEKA CZY MA COS DO LEKARZY CZY NIE!! W BOLESLAWCU BARDZO SIE ZMIENILO I NIE MOW ZEBY TU NIE RODZIC BO ODSTRASZASZ KOBIETY!! MOZNA ISC NA PORODOWKE POOGLADAC SALE ITD !! W BOLESLAWCU DOBRZE SIE RODZI A JAK CHCECIE LUKSUSU TO DO WARZSZAWY JEDZCIE I ZAPLACCIE 1500 ZA POROD I OPIEKE I WIEM ZE WCALE ZADNA REWELACJA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janina niezalogowany
16 marca 2009r. o 11:28
Ja proszę niech mi ktoś wskaże choć jednego sympatycznego
lekarza w Bolesławcu ,który przyjmuje na kasę chorych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3033
#CiociaDobraRada nieaktywny
16 marca 2009r. o 11:34
~janina napisał(a): Ja proszę niech mi ktoś wskaże choć jednego sympatycznego
lekarza w Bolesławcu ,który przyjmuje na kasę chorych .



Ej no bez przesady. Takich przywilejów jak sympatia na kasę chorych nie ma co wymagać :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r niezalogowany
16 marca 2009r. o 11:43
A ja się nie zgodze z tym.Jest taki lekarz jest to dr H.Szwaj-Moreno,jest moim lekarzem od 16 lat i złego słowa nie powiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2009r. o 14:51
~janina napisał(a): Ja proszę niech mi ktoś wskaże choć jednego sympatycznego
lekarza w Bolesławcu ,który przyjmuje na kasę chorych .
[/] JA BARDZO POLECAM PANA BARTKOWIAKA PRZYJMUJE W STOMADENCIE I MA NAJLEPSZY SPRZET W CALYM BOLESLAWCU!! ON TEZ PRZYJMUJE NA KASE CHORYCH 2 RAZY W TYGODNIU!! NAPRAWDE JEST TAM MILO,PRZYJEMNIE CZYSCIUTKO I PRZY TAKIM USG I TAKIM SPRZECIE JAK MA JEST SUPER BO KOBIETA WIDZI WSZYSTKO NA KOLOROWYM MONITORZE !! PRZED BADANIEM UBIERA SIE SPECJALNE TAK ZWANE SPODNICZKI I NAKLADKI NA STOPY NAPRAWDE BARDZO POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2009r. o 16:14
dr B. nie polecam!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`123 niezalogowany
16 marca 2009r. o 19:45
a ja sobie chwale dr Bartkowiaka ,jestem z niego zadowolona lecząc się zarówno prywatnie czy też na kase chorych ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
16 marca 2009r. o 22:01
~MIKI napisał(a):
ona24 napisał(a): nie rodz w boleslawieckim szpitalu bo mozesz narazic zycie swego dziecka, a jesli juz to podplac ich zeby nie zalowali zrobic Ci cesarkiZmoderowano 21.08.2007 godz.17:09 - powód: usuniecie duplikatu (qki)
NIE ZGADZAM SIE JA RODZILAM JUZ 2 RAZY W BOLESLAWCU I CHWALE SOBIE OPIEKE I POROD BARDZO DOBRZE,TO ZALEZY OD CZLOWIEKA CZY MA COS DO LEKARZY CZY NIE!! W BOLESLAWCU BARDZO SIE ZMIENILO I NIE MOW ZEBY TU NIE RODZIC BO ODSTRASZASZ KOBIETY!! MOZNA ISC NA PORODOWKE POOGLADAC SALE ITD !! W BOLESLAWCU DOBRZE SIE RODZI A JAK CHCECIE LUKSUSU TO DO WARZSZAWY JEDZCIE I ZAPLACCIE 1500 ZA POROD I OPIEKE I WIEM ZE WCALE ZADNA REWELACJA


a skąd możesz wiedziec skoro rodziąłś 2 razy w B-cu a nie w w-wie???
rodziłam luksusowo za darmo na kasę chorych w szpitalu powiatowycm w Tzrebnicy-polecam
schludnie, kulturalnie, fachowo [ szczególna uwagę zwraca oddział noworodków]; nie trzeba płacić za wspaniały poród, wystraczy odszukać na sronach internetowych szpitala, gdzie się rodzi po ludzku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza