Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

~ludzkość i natura niezalogowany
9 marca 2012r. o 8:36


Zmoderowano 09.03.2012 godz.14:47 - powód: Zajmij się dziecko czymś pożyteczny. ;) (Igi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 marca 2012r. o 8:45
do czego nas to zaprowadzi? do mile spędzonego czasu w świetnej ekipie,do super zabawy w terenie,do spędzania czasu inaczej niz ty:my korzystamy z zycia ,a tobie zostaje tylko nienawiśc w postach,bo poza komputerem nie masz w zyciu nic!!

Pozdrawiam serdecznie i dalej zazdrość innym ,że mają jakieś zycie,jakąś pasje i potrafią sie dobrze bawić:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
9 marca 2012r. o 8:55
~ludzkość i natura napisał(a):
LukaBC napisał(a): patrząc po pogodzie szykuje się błotnista sobota;)

nie wiem jak ty patrzysz i gdzie, ale ja widzę słońce za oknem, więc będzie susza. zacznij lepiej robić profesjonalne zdjęcia.
hemi napisał(a): faktycznie-o której ruszacie,standardowo 15:00 i kto sie pisze?może jak się wyrobię to jakims pilotem będę i focicielem:P
nie nadajesz się nawet myć te auta.
LukaBC napisał(a): godzina 15 to bardzo dobra godzina:D

a co takiego widzisz dobrego w godzinie 15:00 ? pewnie fajrant leniu jeden.
Igi napisał(a): Jestem za ;)

ty tak, a nawet przeciw
~wrangler napisał(a): ja bede ale moge sie troche spoznic, a gdzie jedziecie?

ty to w ogóle jesteś najlepszy, a gdzie mogą jeździć terenówkami, no gdzie, po plantach miejskich i placu obok bok mcc (piłsudskiego) inteligencie. tam najwięcej błota :D
Kazio napisał(a): generalnie u mnie to zależy standardowo od tego czy się w pracy wyrobie... i tym razem może będę miał copilota a w sumie pilotkę hehe :)

ty też jesteś fachura, w końcu sam pisałeś jaka z ciebie piz...da
ty pilotkę to na głowę, a wiedząc, że się z chu...jem na głowy zamieniłeś to wiadomo na co zakładasz :D

ćpanie, ćpanie, ćpanie, panienki, dziewczynki, alkohole, niszczenie świata tymi oponami, spalinami to jest wasz świat.
czy zastanawiacie się czasami do czego to was zaprowadzi?

ja staram się w ten sposób wjechać na fotel prezydenta. opony dobre to powinno mi się udać. dodatkowo załączę blokade i przemknę przez planty do ratusza.
oczywiście obok bok-mcc

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 marca 2012r. o 8:58
ale tak na sucho czy coś wciągniemy i chlupniemy przed jazdą:D??
Panienki nie wchodza w gre ,bo ma swą ukochaną,ale krechę wciągnąc mogę ,a nawet i dwie a co tam jak ćpac to ćpać:D Ułożę sobie taką dłuuuga,przez cała maskę mirkowozu,a może i przez dach:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2012r. o 9:00
mirek_2005 napisał(a):
ja staram się w ten sposób wjechać na fotel prezydenta. opony dobre to powinno mi się udać. dodatkowo załączę blokade i przemknę przez planty do ratusza.
oczywiście obok bok-mcc

widać po odpowiedzi, że alkohol (tanie wino) jeszcze mocno buzuje w głowie. ciekawe skąd paliwo (wszelkie) znajduje się w tym ryczącym diable.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 marca 2012r. o 9:03
~ napisał(a):
mirek_2005 napisał(a):
ja staram się w ten sposób wjechać na fotel prezydenta. opony dobre to powinno mi się udać. dodatkowo załączę blokade i przemknę przez planty do ratusza.
oczywiście obok bok-mcc

widać po odpowiedzi, że alkohol (tanie wino) jeszcze mocno buzuje w głowie. ciekawe skąd paliwo (wszelkie) znajduje się w tym ryczącym diable.

jak to skąd?? wyjrzyj za okno czy ci nie spuszczamy:D
Bo my nie tylko chlejemy,palimy,wciągamy ale też i kradniemy:D
reszta chłopaków milczy,bo zadżumiona "skończyła" się gdzieś pod stołem,ale spokjojnie pobudzi sie taki Igi czy Luka,wciągną krechę ,łykna drineczka (bełta z denaturatem) i na bank cos napiszą:D

Miłego dnia tylduś:*

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
9 marca 2012r. o 9:04
~ludzkość i natura napisał(a):
czy zastanawiacie się czasami do czego to was zaprowadzi?

wielu twierdzi, że rysiek z klanu zabrał to info ze sobą do grobu, ale odpowiedź znajdziesz w 573 odcinku m jak miłość.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 marca 2012r. o 9:07
mirek_2005 napisał(a):
~ludzkość i natura napisał(a):
czy zastanawiacie się czasami do czego to was zaprowadzi?

wielu twierdzi, że rysiek z klanu zabrał to info ze sobą do grobu, ale odpowiedź znajdziesz w 573 odcinku m jak miłość.


hanka nic nie powie,a tylko ona wie dlaczego prosiaczek z nami nie jeździ i skąd kłapouchy ma talony na paliwo,które nam wysyła mailem:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza