Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

4705
#mirek_2005 nieaktywny
9 marca 2012r. o 9:12
paliwo? to proste. przerabiamy z wody święconej do tych "diabłów". dlatego tak ryczą. jest to pewien rodzaj egzorcyzmóm.


Dopisane 09.03.2012r. o godz. 09:12:

hemi napisał(a):
mirek_2005 napisał(a):
~ludzkość i natura napisał(a):
czy zastanawiacie się czasami do czego to was zaprowadzi?

wielu twierdzi, że rysiek z klanu zabrał to info ze sobą do grobu, ale odpowiedź znajdziesz w 573 odcinku m jak miłość.


hanka nic nie powie,a tylko ona wie dlaczego prosiaczek z nami nie jeździ i skąd kłapouchy ma talony na paliwo,które nam wysyła mailem:D

hanka też wie? ja pier...... kto jej powiedział?
J23 znowu nadaje...

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2012r. o 9:38
nie ma o czym z wami rozmawiać. od rana upojenie...
co jest dziwnego w tym, że wał sie rozsypuje przy 200 tysiącach? przecież przy 150 tysiącach to powinien być robiony remont kapitalny. Każdy odpowiedzialny człowiek to wie. nie wiem czy wiecie ale jest coś takiego jak nagar.
ktoś zrobił remont kapitalny i dlatego jeździł dalej. to nie sprawa cudów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
9 marca 2012r. o 10:23
Hahaha normalnie i co po wciągać krechę z rana skoro takie pobudzające rzeczy na forum się dzieją:D A tak na serio skąd bierzemy paliwo do autek? Mirek ma przerobiony silnik spala 3 kilogramy ciuchów z kontenerów pck na 100 km- czyli całkiem ekologiczny silnik. Hemiego ostatnio widziałem jak tankował z toitoi'a więc tez musi mieć fabrycznie podrasowany silnik. Ale co ta tam wiem, pijany, wróć naćpany, wróć pijany - a sam już nie wiem, jestem :)


Dopisane 09.03.2012r. o godz. 09:50:

~ludzkość i natura napisał(a):
LukaBC napisał(a): patrząc po pogodzie szykuje się błotnista sobota;)

nie wiem jak ty patrzysz i gdzie, ale ja widzę słońce za oknem, więc będzie susza. zacznij lepiej robić profesjonalne zdjęcia.
hemi napisał(a): faktycznie-o której ruszacie,standardowo 15:00 i kto sie pisze?może jak się wyrobię to jakims pilotem będę i focicielem:P
nie nadajesz się nawet myć te auta.
LukaBC napisał(a): godzina 15 to bardzo dobra godzina:D

a co takiego widzisz dobrego w godzinie 15:00 ? pewnie fajrant leniu jeden.
Igi napisał(a): Jestem za ;)

ty tak, a nawet przeciw
~wrangler napisał(a): ja bede ale moge sie troche spoznic, a gdzie jedziecie?

ty to w ogóle jesteś najlepszy, a gdzie mogą jeździć terenówkami, no gdzie, po plantach miejskich i placu obok bok mcc (piłsudskiego) inteligencie. tam najwięcej błota :D
Kazio napisał(a): generalnie u mnie to zależy standardowo od tego czy się w pracy wyrobie... i tym razem może będę miał copilota a w sumie pilotkę hehe :)

ty też jesteś fachura, w końcu sam pisałeś jaka z ciebie piz...da
ty pilotkę to na głowę, a wiedząc, że się z chu...jem na głowy zamieniłeś to wiadomo na co zakładasz :D

ćpanie, ćpanie, ćpanie, panienki, dziewczynki, alkohole, niszczenie świata tymi oponami, spalinami to jest wasz świat.
czy zastanawiacie się czasami do czego to was zaprowadzi?

Panie ludzko-naturalny wczoraj gdy pisałem o pogodzie- padał deszcz. Hmm z mycia aut można wyżyć więc w czym problem.
A tak żebyś wiedział, w sobotę rano mam zlecenie, więc akurat powinienem się wyrobić do 15. Czyli co trasa na sobotę zaplanowana? Rozkopie się planty miejskie, pokręci bączki na placu piłsudskiego a w rynku pouczymy się driftować?





Dopisane 09.03.2012r. o godz. 09:52:

Coś się zbyt poważny zrobiłem, zaraz wracam- idę po jabola do sklepu;)


Dopisane 09.03.2012r. o godz. 09:52:

Coś się zbyt poważny zrobiłem, zaraz wracam- idę po jabola do sklepu;)


Dopisane 09.03.2012r. o godz. 10:23:

a jak byś był zainteresowany naszą działalnością nasłuchuj na mieście warkotu silników i lecącej przygłośno z tranzystora muzyki pro satanistycznego zespołu Arka Noego

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
9 marca 2012r. o 10:33
Widzę, że tylda osiąga poziom mistrzowski w obrażaniu nas wszystkich :)

Co do suszy... raczej chyba nam nie grozi wystarczy spojrzeć za okno :)

Pomyślałem w sumie, że można by spróbować przeprawy przez staw przy łajbie... a potem przeorać cały park :>

Szkoda, że taki osobnik płci nijakiej nie potrafi wstać choć na chwilę od swojego komputera przejść się na plac gdzie zazwyczaj się spotykamy i powiedzieć nam wszystkim wprost w oczy to wszystko co wypisuje tutaj :D ciekawe by to było :D !!

PS. chłopaki nie zapomnijcie każdy w sobotę przynieść po winie "komandos" w lesie jest najlepsze :D
PS 2. czy za obrażanie kogoś słowami takimi jak ch*j można pozwać do sądu?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
9 marca 2012r. o 10:53
już można;D po ip go dojdą:)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
9 marca 2012r. o 11:14
LukaBC napisał(a): już można;D po ip go dojdą:)


Hehe mowisz... :D
Dobrze wiedziec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wrangler niezalogowany
9 marca 2012r. o 12:05
ludzkosc i natura moze ty wpadniesz tez w sobote o 15?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
9 marca 2012r. o 13:46
Właśnie wpadnij do nas, weź aparat i kamerę, przydadzą nam się profesjonalne materiały foto-wideo z sobotniego wypadu;)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza