Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

783
#Igi nieaktywny
11 marca 2012r. o 23:17
Ja ostatnio przedawkowałem dlatego mnie dziś nie było :P

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
11 marca 2012r. o 23:47
a da się przedawkować?:D

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pojechaliście no no niezalogowany
12 marca 2012r. o 9:09
Przyznaliście się publicznie do brania narkotyków i jeżdżenia pod wpływem alkoholu. Teraz to już kwestaia czasu i będziecie chodzić ubrani w pasiaste ciuszki. Smutni panowie już wszystko wiedzą.
Czy wy nie rozumiecie, że jeżeli coś robicie to trzeba to robić dobrze, nie krzywdząc innych.
Pokazujecie zdjęcia i filmy, które nie są robione w sposób nawet amatorski. Tematyka ich jest taka, że nikogo poza ludźmi nie mających co ze sobą zrobić, nie zainteresuje nikogo. Jest w b-c już grupa, która robi to profesjonalnie i więcej nikogo (nawet nie amatorsko się tym zajmujących) tu nie potrzeba.
Pamiętajcie, że siła prasy internetu jest bardzo silna. Sami pracujecie na swój los.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2012r. o 9:49
Ale pojechałeś :D Nie jestem fanem motoryzacji , ale jestem przeciwnikiem usankcjonowanych prawem stowarzyszeń , szczególnie takich , co to twierdzą , że one są najważniejsze i innej drogi nie ma. Zamkniętych we własnej sklerotycznej dumie , nie dopuszczających do wybranego grona innych ...parweniuszy w rodzaju Mirka , bądź Hemiego. Powiadasz więc , że ... Jest w b-c już grupa, która robi to profesjonalnie i więcej nikogo (nawet nie amatorsko się tym zajmujących) tu nie potrzeba.
A jakieś bliższe informacje , na wypadek , gdyby mi odbiło i chciałbym się zapisać . Oczywiście wiem , żę nie mogę , wszak to elita , ale ... :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
12 marca 2012r. o 10:15
~pojechaliście no no napisał(a): Przyznaliście się publicznie do brania narkotyków i jeżdżenia pod wpływem alkoholu. Teraz to już kwestaia czasu i będziecie chodzić ubrani w pasiaste ciuszki. Smutni panowie już wszystko wiedzą.
Czy wy nie rozumiecie, że jeżeli coś robicie to trzeba to robić dobrze, nie krzywdząc innych.
Pokazujecie zdjęcia i filmy, które nie są robione w sposób nawet amatorski. Tematyka ich jest taka, że nikogo poza ludźmi nie mających co ze sobą zrobić, nie zainteresuje nikogo. Jest w b-c już grupa, która robi to profesjonalnie i więcej nikogo (nawet nie amatorsko się tym zajmujących) tu nie potrzeba.
Pamiętajcie, że siła prasy internetu jest bardzo silna. Sami pracujecie na swój los.



Właśnie gdzie się zgłosić? Czuję niesamowitą potrzebę działania legalnego w świetle litery prawa. Podaj jakieś informacje, kontakt czy cóś. Chyba że info mają smutni panowie? To sami się zgłosimy. Jak kogoś to nie interesuje, może nie klikać w temat 4x4.
Robimy komuś krzywdę? Bo jakoś nie zauważyłem...

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 marca 2012r. o 10:41
~pojechaliście no no napisał(a): Przyznaliście się publicznie do brania narkotyków i jeżdżenia pod wpływem alkoholu. Teraz to już kwestaia czasu i będziecie chodzić ubrani w pasiaste ciuszki. Smutni panowie już wszystko wiedzą.
Czy wy nie rozumiecie, że jeżeli coś robicie to trzeba to robić dobrze, nie krzywdząc innych.
Pokazujecie zdjęcia i filmy, które nie są robione w sposób nawet amatorski. Tematyka ich jest taka, że nikogo poza ludźmi nie mających co ze sobą zrobić, nie zainteresuje nikogo. Jest w b-c już grupa, która robi to profesjonalnie i więcej nikogo (nawet nie amatorsko się tym zajmujących) tu nie potrzeba.
Pamiętajcie, że siła prasy internetu jest bardzo silna. Sami pracujecie na swój los.


PYTANIA:

* naprawdę wierzysz w te nasze narkotyki,i jazde na bani?:D no to każdą ciemnotę można ci wcisnąć:) Leć do marketu po zapas zywności bo od piątku bolesławiec będzie odcięty od świata,będziemy zaatakowani przez armie z Wybrzeża Kości Słoniowej,mówie ci naprawdę-no już leć po zapasy!!

* gdzie widzisz ,że kogos krzywdzimy? i czy to tobie oceniać ,że robimy cos niedobrze? po czym stwierdzasz ,że cos niedobrze robimy?
* filmy nie są robione nawet w sposób amatorski,tzn jaki?:D
* jeśli stwierdzasz,że w bolcu są osoby,które robią to profesjonalnie i już nikogo nie trzeba-to skąd się biorą te ekipy ,które regularnie sie spotykają ,aby polatać amatorsko po terenie?
Widocznie oni czuja potrzebą ,a ty nie -kto ma racje?

Jest grupa ludzi ,którzy lubia spędzać czas w ten sposób,nikomu nie przeszkadzają,nie włażą "z buciorami do domu",zdala od ludzi realizuja swą pasje-co cię w tym boli anonimku,no napisz w czym ci to przeszkadza,że taki Kazio czy inny wrangler utapla w błocie swoje auto,siebie i dobrze sie przy okazji bawi.
W czym problem??
czekam na konkretne argumenty :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2012r. o 11:21
Jak to nie krzywdzicie ... właśnie , że krzywdzicie , tego , co jeździ w elitarnej grupie ... szkoda , że wciąż nie wiemy , gdzie ona jest , też odczuwam potrzebę zapisania się :D:D:D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
12 marca 2012r. o 11:36
~pojechaliście no no napisał(a): Przyznaliście się publicznie do brania narkotyków i jeżdżenia pod wpływem alkoholu. Teraz to już kwestaia czasu i będziecie chodzić ubrani w pasiaste ciuszki. Smutni panowie już wszystko wiedzą.
Czy wy nie rozumiecie, że jeżeli coś robicie to trzeba to robić dobrze, nie krzywdząc innych.
Pokazujecie zdjęcia i filmy, które nie są robione w sposób nawet amatorski. Tematyka ich jest taka, że nikogo poza ludźmi nie mających co ze sobą zrobić, nie zainteresuje nikogo. Jest w b-c już grupa, która robi to profesjonalnie i więcej nikogo (nawet nie amatorsko się tym zajmujących) tu nie potrzeba.
Pamiętajcie, że siła prasy internetu jest bardzo silna. Sami pracujecie na swój los.


No więc właśnie również mam kilka pytań...

Po pierwsze: kogo krzywdzimy?? Może takie osoby jak Ty które są społecznymi inwalidami nie potrafiąc się wpasować w żadne otoczenie i boli ich to, że ktoś może się dobrze bawić w gronie innych ludzi.

Po drugie: Hmm jeśli kogoś nie interesują nasze zdjęcia oraz filmy to grzecznie się zapytam... na kiego grzyba tu wchodzą i je oglądają ?? No chyba, że mowa o takich ludziach jak Ty nie mających innego celu w życiu jak próba gnębienia innych ludzi :)

Po trzecie: Jeśli jest taka grupa w b-cu to faktycznie daj namiary, jeśli zajmują się tym profesjonalnie to może zgodzą się abyśmy z nimi choć raz pojechali i może się czegoś nauczymy. Chyba, że mówisz o BCRally czy jakoś tak to się nazywało. Dla osoby Twojego pokroju i inteligencji informuję, że oni zajmują się czym innym niż my.

Po czwarte: "więcej nikogo (nawet nie amatorsko się tym zajmujących) tu nie potrzeba." My nie robimy tego dla kogoś tylko dla siebie... więc to zdanie można chyba uznać za nieważne?? :>

Po piąte: "Pamiętajcie, że siła prasy internetu jest bardzo silna. Sami pracujecie na swój los". Hmm... w gazetach chyba jeszcze o nas nie pisali. Sami pracujemy na swój los... no pewnie tak aczkolwiek jeżeli moim losem będzie zajechanie, utopienie bądź jakakolwiek inna forma destrukcji swojego auta, pragnę zauważyć, że jest to moje auto kupione za własne zarobione pieniądze i takiemu osobnikowi jak Ty gówno za przeproszeniem do tego co ja z tym samochodem robię... i prawdę mówiąc mogę nawet wyjechać na środek polany i spalić ten samochód i jeżeli nikt inny przy tym nie ucierpi to nie masz prawa w żaden sposób mnie obrażać bo pamiętaj, że na tego typu rzeczy są odpowiednie paragrafy i smutni Panowie prędzej zajmą się kimś takim jak Ty za obrażanie mnie bądź kogokolwiek innego niż mną za "niszczenie" swojego własnego samochodu.

A jeśli to do Ciebie nie przemawia to co powiesz na ten film??


:D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza