Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

840
#Kazio nieaktywny
13 marca 2012r. o 13:23
Dobrze... bo już nawet nie chce mi się dyskutować... ale widzę jaki z Ciebie ktoś ważny... aż trzęsę portkami...

Powiem krótko tak... pisz sobie co chcesz bierz udział w dyskusji o ile ktoś będzie chciał z tobą dyskutować... w końcu nikt Ci tego nie zabroni... ale waż swoje słowa...


Dopisane 13.03.2012r. o godz. 13:23:

LukaBC napisał(a): ludzko naturalny, dziennikarzu od urodzenia, ludziu zajmujący się wszystkim jakże genialnie, wszystkim czyli niczym. Miej jaja chociaż miniaturowe i się podpisz, taka prośba mała od nas. Podpisz się żebyśmy wiedzieli komu sprezentować większy komplet jaj- bo anonimowe obrażanie na forum internetowy, rzekłbym nawet trollowanie na maxa, jest zachowaniem pokroju małej skrzywdzonej przez los 5 latki. Przepraszam 5 latki są mądrzejsze...


Luca uwierz mi, że to się prędzej czy później skończy... rozmawiałem wczoraj z odpowiednim człowiekiem który podobnymi sprawami się zajmuje. Więc parę haków na tego gościa już mam... (może jednak ACTA nie było by takim złym pomysłem aczkolwiek na innych warunkach) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2012r. o 13:31
odczepcie się od acta!
widze, że komuna wraca bardzo szybko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 marca 2012r. o 13:49
anonimie po prostu jak masz jaja to staw sie na spotkanie i już!! pieprzysz trzy po trzy,wymyslasz jakieś bzdury i sensacje!!

Panowie koledzy-albo gość ma jaja i zjawi sie na normalna dyskusje ,albo jedynym co ma do zaoferowania to czepianie się zza monitora!!

Temat istnieje już wiele tygodni ,czyta go niemało osób,gdyby ekipa w jakikolwiek sposób narażała zdrowie czy zycie innych to na dzien dobry mielibyśmy podczas zbiórki przed wyjazdem wizytę policji czy innej straży miejskiej i "rozmowę pouczającą"czy inne??

Fotek jest od cholery,tablice widać-po prostu gdyby jakiś stróż prawa miał jakieś ALE co do tej zabawy to już taki mirek czy kazio mieli by wezwanie na komendę...

p.s. odpadające kawałki opon,wybuchające baki-kurka niebezpieczne te wasze sprzęty koledzy:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
13 marca 2012r. o 14:12
teraz tyldowaty ACTA się czepia? hmm czep się pośpiesznego autobusu relacji Bogatynia- Szczeci i mam prośbę- nie wracaj


Dopisane 13.03.2012r. o godz. 14:12:

[img=1331644373_d4pwdpo.jpg]

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
13 marca 2012r. o 18:42
Trzymajcie się tematu i bez zbędnych złośliwości.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 marca 2012r. o 20:39
anonimie,nie o to chodzi,że senti tnie co popadnie,tylko o to,że ty z uporem maniaka jakieś bzdury wypisujesz.
Grupa ludzi świetnie się bawi,nikomu nie włazi z buciorami do domo,słuzby porządkowe (policja,straz miejska) też nie widzi probemu,żaden z okolicznych mieszkańców,będący świadkiem polno-lesnych zabaw nie wezwał policji..

jak widzisz ta zabawa przeszkadza TYLKO I WYŁĄCZNIE tobie!!
A argumanty jakimi sypiesz (tu bak wybuchnie,tu kawałek opony sie urwie z dużej opony patrola...) sa śmieszne,bo równie dobrze możesz czepiać sie władz miasta na to,że zezwalaja na budową skośnych dachów (dachówka może spaśc) czy innych krawężników (człowiek sie potknie,uderzy głową o chodnik i tragedia murowana -skandal)..

A jak się temat 4x4 nie podoba,to masz inne (i to bezpłatne),jesli ci inne tematy nie pasuja to zawsze jest prasa,telewizja ,radio :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2012r. o 20:47
nie ja pisałem poprzednie bzdury maniaka z "radyjka".
napisałem żebyście się nim nie przejmowali i robili swoje, kokodżambo i do przodu. zostało to wycięte. możesz mi odpowiedzieć co napisałem złego, aby ktokolwiek wycinał mój post?
mógł to zrobić wyłącznie dziwny czlowiek , który chciał się popisać "zaznaczając" teren. żegnam.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 marca 2012r. o 20:55
ten post co bez ładu i składu zajmował cała stronę w pionie i poziomie wywaliłem ja :]
Generalnie każdy anonim widoczny jest jako "~" więc trudno odróznić jednego od drugiego:D


Masz racjękokodżambo i do przodu,i tyle powinno być w temacie,po prostu niech sie każdy zajmie sobą;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza