Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

5376
#shake nieaktywny
20 lutego 2012r. o 18:12
Ja różnie pracuje w tygodniu,ale jak coś to pisze się tez na grę w tygodniu.Jak więc ceny na innych salach i godziny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
21 lutego 2012r. o 19:12
:P

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamila irek niezalogowany
22 lutego 2012r. o 7:40
w sobote o 15? czy o 16?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
22 lutego 2012r. o 8:57
Z tego co pamiętam co mówione było na sali to na 15.
Ja bede na 90%
dozobaczyska :P :P :D :D

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2012r. o 9:55
Witam!!! Można się jeszcze dołączyć?? Jak tak to gdzie i kiedy?? Pozdrawiam!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
22 lutego 2012r. o 12:38
~ napisał(a): Witam!!! Można się jeszcze dołączyć?? Jak tak to gdzie i kiedy?? Pozdrawiam!! :)

jasne, ze można :) każdy jest mile widziany, jedyne warunki jakie stawiamy to min 200 cm wzrostu, wyskok w ataku 361 cm i przynajmniej jeden medal mistrzostw Polski juniorów lub młodzików
tylko tyle, serdecznie zapraszamy :P


sala w Tomaszowie Boleslawieckim, sobota 15 lub 16- śledź forum
dojazd tez sie znajdzie

pozdro i do soboty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
22 lutego 2012r. o 13:08
A to krótki film instruktażowy dla adeptów siatkówki ;)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
22 lutego 2012r. o 13:14
~ napisał(a): Witam!!! Można się jeszcze dołączyć?? Jak tak to gdzie i kiedy?? Pozdrawiam!! :)


tatafranka napisał(a):
...jedyne warunki jakie stawiamy to... wyskok w ataku 361 cm i przynajmniej jeden medal mistrzostw Polski juniorów lub młodzików...



Nie wierz mu! ja przy wyskoku w ataku 359cm tez zostałem dopuszczony...wiec mozna! ...co innego, że ci z wyskokiem powyżej 370cm ciągle mnie blokowali... ;/ :D

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza