Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7579
#tatafranka nieaktywny
22 lutego 2012r. o 13:21
Member napisał(a):
~ napisał(a): Witam!!! Można się jeszcze dołączyć?? Jak tak to gdzie i kiedy?? Pozdrawiam!! :)


tatafranka napisał(a):
...jedyne warunki jakie stawiamy to... wyskok w ataku 361 cm i przynajmniej jeden medal mistrzostw Polski juniorów lub młodzików...



Nie wierz mu! ja przy wyskoku w ataku 359cm tez zostałem dopuszczony...wiec mozna! ...co innego, że ci z wyskokiem powyżej 370cm ciągle mnie blokowali... ;/ :D


spoko, spoko, od soboty już będzie lżej- Nowakowski mówił, ze już go męczą te dojazdy z Rzeszowa i sobie odpusci Tomaszow :D

ps. dzieki za fotki, fajnie wyszly :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
22 lutego 2012r. o 16:09
Jest już w końcu jakaś konkretnie ustalona godzina na tę sobotę? Przyznam szczerze, że 16 byłaby trochę lepsza, bo jednak czasami pracuje się do tej 14 i później trzeba przyjść do domu, zjeść coś, odpocząć trochę, a w godzinę ciężko się ze wszystkim wyrobić. Ale oczywiście mamy demokrację więc jak zadecyduje większość tak będzie:) W sumie i tak władzę ma ten kto ma klucze od sali...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
22 lutego 2012r. o 20:01
Ustalaliśmy, że tak jak ostatnio o 15:00. Jak nie zdążysz to wpadnij później, gramy długo.

pozdrawiam
maciek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
22 lutego 2012r. o 20:44
kaila1990: przyjedź kiedy będziesz mogła!! Ostatnio graliśmy od 15 do 17:30 - zdążysz się zmęczyć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
22 lutego 2012r. o 20:50
A ja się chciałam zapytać czy byłby ktoś, kto wracałby do Bc przed 18? Bo jak nie to niestety, ale nie będę mogła być :( bo idę do pracki na 19 i chciałabym się wyrobić ;) a chciałabym bardzo pograć ;):P

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skrzypek niezalogowany
22 lutego 2012r. o 21:14
rock4 napisał(a): kaila1990: przyjedź kiedy będziesz mogła!! Ostatnio graliśmy od 15 do 17:30 - zdążysz się zmęczyć ;)


Do tej to grala wiekszosc, my zostalismy dluzej:) takze nie musisz byc punktualnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skrzypek niezalogowany
22 lutego 2012r. o 21:15
rock4 napisał(a): kaila1990: przyjedź kiedy będziesz mogła!! Ostatnio graliśmy od 15 do 17:30 - zdążysz się zmęczyć ;)


Do tej to grala wiekszosc, my zostalismy dluzej:) takze nie musisz byc punktualnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
22 lutego 2012r. o 22:05
De_Tourvel napisał(a): A ja się chciałam zapytać czy byłby ktoś, kto wracałby do Bc przed 18? Bo jak nie to niestety, ale nie będę mogła być :( bo idę do pracki na 19 i chciałabym się wyrobić ;) a chciałabym bardzo pograć ;):P


karola jak chcesz to ja bede jakoś tak wracać to mozesz sie zabrać ze mną . Ale jeszcze dam znac na 100%.
Maja

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza