Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~e.m niezalogowany
26 lutego 2012r. o 21:53
Ja również uważam to za dobry pomysł :D
Jak ustali się ,,mniej wiecej'', ,,stałe'' składy to lepiej powinno się grać ;) Nie będzie takiego chaosu ,ani sytuacji ,że trzy osoby biegną i nikt z kultury osobistej nie odbiera :D
Są osoby , które w grze się bardzo dobrze dogadują i bałagan u nich zmikomy.
Poprawi to grę każdej z drużyn jak i grę każdej indywidualnie osoby. Trzeba by było tylko umiejętnie dobrać te grupy , aby były wyrównane szansę i Ci słabsi ( oczywiscie mam na myśli tylko siebie) uczyli się od tych lepszych :D Nowi zawodnicy zastąpili by osoby nieobecne , lub jak będzie to znaczna ilosć osób to kolejną grupę się stworzy. Co wy o tym sądzicie ????
P.S No to kto nauczy mnie serwowac? ahahhaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
26 lutego 2012r. o 21:53
Dobry pomysł z tym podziałem na stałe drużyny - jestem jak najbardziej za :D to dobry pomysł i na pewno się sprawdzi :)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
26 lutego 2012r. o 22:40
Będzie się sprawdzał dopóki wszyscy "stali" będą się zjawiali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
26 lutego 2012r. o 23:04
Mniej więcej są stałe. A kaila kiedy się znowu zjawisz? Grunt żeby tylko już nie zwoływali znajomi znajomych a ci kolejnych, nowych graczy bo będzie za dużo osób i w sumie wszyscy nie wiele pograją. No to tyle. Bez odbioru ;)....

nie no w siatce odbiór to podstawa ;)


pozdro dla pozytywnie zakręconych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
26 lutego 2012r. o 23:55
Mam rozumieć, że nie powinnam więcej się zjawiać, bo robię "sztuczny tłum". Nie potrafię grać... i takie tam... Trzeba było napisać od razu, że wcześniej trzeba było trenować w kadrze narodowej. Byle kto(mam na myśli mnie) nie ma co się pojawiać.
Jednak grało mi się bardzo przyjemnie i pozdrawiam wszystkich z mojej drużyny:)
Bardzo miło mi było również obserwować jak grają inni, gdy "grzałam ławę";)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
27 lutego 2012r. o 0:25
magnum44 ja tego nie napisałem. Chodzi o to żeby już nie dochodzili kolejni nowi gracze bo jak się tym razem zjawi 30 osób?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
27 lutego 2012r. o 0:44
~mm napisał(a): magnum44 ja tego nie napisałem.


Wiem, ale pomyśl co ja sobie myślę jak pojawiły się takie wpisy wcześniej.
To jest nie fer!!
I nie powinno się pisać na forum o zbieraniu drużyny!!
Skoro już są i swietnie współgrają ze sobą.
Osoby, które tak pisały powinny się trochę zastanowić co piszą:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
27 lutego 2012r. o 8:33
magnum44 napisał(a):
~mm napisał(a): magnum44 ja tego nie napisałem.


Wiem, ale pomyśl co ja sobie myślę jak pojawiły się takie wpisy wcześniej.
To jest nie fer!!
I nie powinno się pisać na forum o zbieraniu drużyny!!
Skoro już są i swietnie współgrają ze sobą.
Osoby, które tak pisały powinny się trochę zastanowić co piszą:)


magnum to ja zapraszam Cie na swoje miejsce...mozesz smialo przyjsc w sobote :) ...niestety w przyszły weekend nie będzie mi dane z Wami grac :/

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza