Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~jr niezalogowany
27 lutego 2012r. o 8:51
może w takim razie spróbować zorganizować spotkania 2 razy w tygodniu
jeśli od poniedziałku do piątku to zbyt kłopotliwe terminy, to może w sobotę i niedzielę
ewentualnie piątek sobota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~```` niezalogowany
27 lutego 2012r. o 8:57
nie_powiem napisał(a): Będzie trzeba na następnym graniu pomyśleć o stałych drużynach. Będzie mniej zamieszania przy zaczynaniu gry, a i nowi gracze będą mieli ułatwienie żeby się odnaleźć pomiędzy starymi wygami :D


Spokojnie nie róbcie burzy w szklance wody.;) Przecież to tylko propozycja była, która miała pomóc nic poza tym, przynajmniej ja tak to odbieram. Niech nikt tego do siebie nie bierze...
Bez Ciebie Magnum grać nie będziemy, więc musisz być tak samo jak pozostali. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
27 lutego 2012r. o 9:43
Ej ej ej może by tak za tydzień w niedziele pograć? :P :P Kto jest za oprócz mnie? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tracz niezalogowany
27 lutego 2012r. o 10:12
magnum44 napisał(a):
~mm napisał(a): magnum44 ja tego nie napisałem.


Wiem, ale pomyśl co ja sobie myślę jak pojawiły się takie wpisy wcześniej.
To jest nie fer!!
I nie powinno się pisać na forum o zbieraniu drużyny!!
Skoro już są i swietnie współgrają ze sobą.
Osoby, które tak pisały powinny się trochę zastanowić co piszą:)


Czytając dokładnie wcześniejsze wpisy nie doszukałem się takich wniosków jak Ty magnum. Nikt nikogo nie uraził ,ani nikt nie miał nikogo na myśli, ani nic złego na myśli. To raczej były pozytywne komentarze apropo zrobienia drużyn stałych. Jak się dobrze czułaś w drużynie, której grałaś to abyś do tej drużyny dalej należała bo się fajnie Wam grało i się dobrze rozumieliście. Nic po za tym się nie doczytałem. Drugiego dna tam nie było. A więc luzzzzz. Wyszła taka propozycja tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
27 lutego 2012r. o 11:25
Czuję się trochę winna tej całej sytuacji bo może powinnam zakładając ten wątek ustalić jakieś granice, ale nie spodziewałam się takiego odzewu i tylu chętnych. Osoby, które chciały teraz dołączyć muszą też niestety zrozumieć, że jeśli będzie nas jeszcze więcej to ta gra w ogóle nie będzie miała sensu. I nie chodzi tu o żadne podziały na lepszych czy gorszych. Nikt nie powiedział, że osoby, które słabiej grają, mają zrezygnować, ale nie da się też ukryć, że musi być ktoś, kto "pociągnie" grę. Co do pomysłu drużyn, uważam, że to może być dla nas korzystne, bo jak się już z kimś gra dłużej to współpraca na boisku jest dużo lepsza. Sama jak widzicie byłam na jednym spotkaniu i też nie wiem, jak często będę mogła chodzić, ale rozumiem, że inni chcą żeby ta gra sprawiała im jak najwięcej przyjemności, choć mam nadzieję, że jeśli uda mi się już zawitać, to znajdzie się dla mnie miejsce;) A to, że ktoś napisał, że za pierwszym czy drugim razem grało się lepiej, nie oznacza, że mają być tylko te osoby, które były wtedy, tylko że trzeba coś przeorganizować. Proszę nie wprowadzajmy nieporozumień bo dojdzie do tego, że będziemy odbijać piłkę ale w domu o ścianę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
27 lutego 2012r. o 11:45
widzę ,że tłoczno sie zrobiło,i zaczynaja się małe zgrzyty...Widzisz kaila Ty chociaz miałas okazje pograć,a ja poza tym,że byłem na spotkaniu organizacyjnym to w niczym jeszcze udziału nie wziąłem-brak czasu albo inne pracowe obowiązki..
Najbliższa sobota też w pracy spędzona,więc kicha.

Może w niedziele coś sie uda:)o ile będziecie sie w niedziele organizować na jakis meczyk.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
27 lutego 2012r. o 15:52
Filmik z soboty....waży całkiem sporo...zdjęcia dorzucę w tygodniu jak znajdę chwilkę ;)
http://twojlekarz.org.pl/siatka25.rar
Ps. gdyby komuś nie chodziło (bo miałem takie informacje) plik jest z rozszerzeniem .mp4 więc wystarczy dograć nowe kodeki i musi chodzić

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
27 lutego 2012r. o 16:33
Member napisał(a):
magnum to ja zapraszam Cie na swoje miejsce...mozesz smialo przyjsc w sobote :) ...niestety w przyszły weekend nie będzie mi dane z Wami grac :/



Dziękuję Member:)
Chętnie skorzystam:)




~tracz napisał(a):
Czytając dokładnie wcześniejsze wpisy nie doszukałem się takich wniosków jak Ty magnum. Nikt nikogo nie uraził ,ani nikt nie miał nikogo na myśli, ani nic złego na myśli. Jak się dobrze czułaś w drużynie, której grałaś to abyś do tej drużyny dalej należała bo się fajnie Wam grało i się dobrze rozumieliście.




Mnie też nic nie uraziło. Tylko poczułam się trochę głupio, bo nie należałam do najlepszych graczy(przecież "grzałam ławę" :D).
Drużyna fajowa, panowie dżentelmeni - oszczędzali nas kobitki - dzięki im za to, ale czasami mogliby dać trochę pograć;)

Pozdrawiam wszystkich "Siatkarzy" :):)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza