Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~ niezalogowany
27 lutego 2012r. o 16:39
magnum44 napisał(a): bo nie należałam do najlepszych graczy(przecież "grzałam ławę" :D)


Wstyd mi przynosisz!!!!! :>

Za KARĘ Dostajesz BANA w temacie MUZYKA!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
27 lutego 2012r. o 16:42
Kilka zdjęć ode mnie http://www.sendspace.com/file/qo93ih. Jeżeli ktoś chce w większej rozdzielczości wraz z filmikami to mogę na płytce przynieść na przyszłą przyszłą sobotę bo na tą nie dam rady. Info na pw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
27 lutego 2012r. o 16:45
~ napisał(a):
Wstyd mi przynosisz!!!!! :>
Za KARĘ Dostajesz BANA w temacie MUZYKA!! :>


Może przyjdziesz i zagrasz z nami:)

Zobaczymy na co Cię stać :P

Później dasz mi bana:*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j.b niezalogowany
27 lutego 2012r. o 20:59
niedziela jest także dobrym dniem na rozrywkę więc ja jestem chętna jak najbardziej jeśli oczywiście inni również przyjdą pograć :)

Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
27 lutego 2012r. o 23:01
magnum44 napisał(a): bo nie należałam do najlepszych graczy(przecież "grzałam ławę" :D)


hahaha Magnum44 Ty się nie przejmuj hehehhe lepsze grzanie ławy niż rzucanie zamiast serwowania pod koniec gry :D więc mnie nikt nie pobije :D :D :D ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m44 niezalogowany
27 lutego 2012r. o 23:05
~e.m napisał(a):
hahaha Magnum44 Ty się nie przejmuj hehehhe lepsze grzanie ławy niż rzucanie zamiast serwowania pod koniec gry :D więc mnie nikt nie pobije :D :D :D ....


Aj tam, aj tam :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~~~~ niezalogowany
27 lutego 2012r. o 23:54
hej, no widze, ze niezle sie rozkreciliscie... ja bylem na meczyku tylko za 1wszym razem i zastanawiam sie, czy moge sie teraz jeszcze zalapac :D
mysle, ze najlepiej byloby tak ustalic spotkania, zeby mozna bylo na nich caly czas grac - bez grzania lawy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
28 lutego 2012r. o 7:55
~~~~~~~ napisał(a): hej, no widze, ze niezle sie rozkreciliscie... ja bylem na meczyku tylko za 1wszym razem i zastanawiam sie, czy moge sie teraz jeszcze zalapac :D
mysle, ze najlepiej byloby tak ustalic spotkania, zeby mozna bylo na nich caly czas grac - bez grzania lawy :P


hmmmmm czy możesz ... hmmm no nie wiemy nie wiemy , musimy to przemyśleć ;) Podanie, trzy zdjęcia i wkupna czekolada powinna załatwić sprawę :D Odszedłeś bez pożegnania, bez słowa wytłumaczenia, a zabolało to nas wszystkich niemiłosiernie :D
Ale każdy zasługuje na nową szansę :D więc pakuj trampki :P iiiii czekoladęęęęęęęęęę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza