Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4903
#mzawrot nieaktywny
28 lutego 2012r. o 20:36
A czy ja jestem jeszcze mile widziana. Bo wiecie nie chce sie narzucać :> :P :] ;(


Dopisane 28.02.2012r. o godz. 20:36:

?? ?? ??

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
28 lutego 2012r. o 20:45
mzawrot napisał(a): A czy ja jestem jeszcze mile widziana. Bo wiecie nie chce sie narzucać :> :P :] ;( Dopisane 28.02.2012r. o godz. 20:36: ?? ?? ??


Ty - Kochana tak dobrze grasz i z poświęceniem, że wejściówkę masz na luzie :*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
29 lutego 2012r. o 14:41
Czołem ekipo! :)
Chciałam się tylko upewnić, czy następne spotkanie tak jak zwykle, w sobotę o 15?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
29 lutego 2012r. o 16:31
Ja będę :) ekipo ;)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
29 lutego 2012r. o 18:23



Dopisane 29.02.2012r. o godz. 18:23:

Heja, heja :)
W ramach rozluźnienia nerwowej atmosfery, proponuję spontaniczne pykanko w czwartek wieczorem
Co Wy na to Spróbujemy? Chętni się wpisują, a bardziej zorientowani namierzają Macka "Klucznika" i działamy...
Mamy jakieś 20 godzin na zebranie 12 wariatów siatkówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
29 lutego 2012r. o 19:02
Ja mogę być ;P jak mnie chcecie ;>:P bo jak nigdy mam jutro wolne ;)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
29 lutego 2012r. o 20:10
tatafranka napisał(a): Dopisane 29.02.2012r. o godz. 18:23:Heja, heja :)
W ramach rozluźnienia nerwowej atmosfery, proponuję spontaniczne pykanko w czwartek wieczorem
Co Wy na to Spróbujemy? Chętni się wpisują, a bardziej zorientowani namierzają Macka "Klucznika" i działamy...
Mamy jakieś 20 godzin na zebranie 12 wariatów siatkówki


łoj łoj łoj i jeszcze raz łoj :/ TataKaroliny ma dobry pomysł, lecz nie do zrealizowania na obecną chwilę :/ W czwartek na sali kobiety ćwiczą ZUMBĘ, w piątek grają piłkarze, a tak poza tym Maciej wyruszył walczyć ze smokiem Wawelskim i wraca dopiero w piątek :D Taki z tego morał, że serdecznie przywitamy wszystkich chlebem i solą w SOBOTĘ O GODZINIE 15:13 , może być??????
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
29 lutego 2012r. o 20:31



Dopisane 29.02.2012r. o godz. 20:31:

~e.m napisał(a):
tatafranka napisał(a): Dopisane 29.02.2012r. o godz. 18:23:Heja, heja :)
W ramach rozluźnienia nerwowej atmosfery, proponuję spontaniczne pykanko w czwartek wieczorem
Co Wy na to Spróbujemy? Chętni się wpisują, a bardziej zorientowani namierzają Macka "Klucznika" i działamy...
Mamy jakieś 20 godzin na zebranie 12 wariatów siatkówki


łoj łoj łoj i jeszcze raz łoj :/ TataKaroliny ma dobry pomysł, lecz nie do zrealizowania na obecną chwilę :/ W czwartek na sali kobiety ćwiczą ZUMBĘ, w piątek grają piłkarze, a tak poza tym Maciej wyruszył walczyć ze smokiem Wawelskim i wraca dopiero w piątek :D Taki z tego morał, że serdecznie przywitamy wszystkich chlebem i solą w SOBOTĘ O GODZINIE 15:13 , może być??????
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Jest wyjście, żeby pozbyć się tych od ZUMBY!!! Ja wchodzę na ich zajęcia, pokazuję muskuły, babki padają ze śmiechu, wynosimy ciała, rozciągamy siatkę i gramy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.