Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

5436
#nie_powiem nieaktywny
29 lutego 2012r. o 20:37
ja mam plastikowe worki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m. niezalogowany
29 lutego 2012r. o 20:49
nie_powiem napisał(a): ja mam plastikowe worki :P


Jak zobaczą taką górę mięśni to rzeczywiscie bucha hahahahaa kto przyniesie szpadel? Zrobimy to w białych rękawiczkach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
29 lutego 2012r. o 23:11
widzę, że atmosfera się rozkręca:):) worek, białe rękawiczki :>
ha ha czego tu się dowiedzieć można....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5376
#shake nieaktywny
1 marca 2012r. o 16:54
a może jakies spotkanie integracyjne dzis?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
1 marca 2012r. o 17:39
Spotkanie integracyjne to fajny pomysł, ale zorganizowanie tak wszystkiego w jeden dzień to ciężko. Nie każdy odwiedza forum codziennie i nie każdy jest z Bolesławca. Najlepiej umówić się na konkretny termin, ale tak aby większość mogła uzyskać informacje na ten temat:) ;) z tego co mi wiadomo to jedno spotkanie już było :) ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować kolejne ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
1 marca 2012r. o 18:22
A ja na spotkanie nie dam rady sie umówić bo wiecie nie chce męża za bardzo wykorzystywać. Buzka i do soboty. Chyba ze cos sie zmieniło.

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
1 marca 2012r. o 18:27
Nie zając - nie ucieknie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
1 marca 2012r. o 19:43
Wolę nie ryzykować.
A co do soboty to na 15? Ile ludzi juz jest?

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza