Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~~~~j.b niezalogowany
1 marca 2012r. o 20:20
ile ludzi przyjdzie to będzie ;) :) ja będę na 100% tylko nie wiem czy uda mi się na 15. Powinniśmy spotykać się na 16 to zdecydowanie lepsza godzina;) kto jest za???? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaila1990 niezalogowany
1 marca 2012r. o 20:46
No dla mnie osobiście 16 to jedyny sposób żeby przyjść częściej niż raz na rok;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
1 marca 2012r. o 20:47
shake napisał(a): a może jakies spotkanie integracyjne dzis?


:D :D :D :D :D .....
Spotkanie integracyjne??? :D Ale ,że jak ? tak wszyscy sam na sam??? :D
ooo libeeee libeeeee :P :P :P :P :P
Nie wiem czy się dogadamy w innym języku niż ,,siatkowym''. Tak zawszę tylko ,, ścina, siata, przejście, przejście, siata, ścina,''
:P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
1 marca 2012r. o 20:56
:> wiesz na takim spotkaniu to można przecież taktykę omówić ha ha :D :D :D z której storny ściąć, zktórej odbić ha ha ;) jak dobrze poruszać się po boisku :D :D :D

....szaleństwo na całego :D

herbatkę przy okazji wypić, aby w buzi nie zaschło ha ha bo organizm trzeba koniecznie nawadniać :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
1 marca 2012r. o 21:11
~~~j.b napisał(a): :> wiesz na takim spotkaniu to można przecież taktykę omówić ha ha :D :D :D z której storny ściąć, zktórej odbić ha ha ;) jak dobrze poruszać się po boisku :D :D :D

....szaleństwo na całego :D

herbatkę przy okazji wypić, aby w buzi nie zaschło ha ha bo organizm trzeba koniecznie nawadniać :>


:D :D :D :D :D ... Juhu słyszeliście/ widzieliście :D :D :D :D :D
J.B stawia bez limitu dla każdego :D :D :D ....
Juhu juhu ... :D :D :D :D :D :D
Jak to dobrze wiedzieć, że chociaż Ty o nas dbasz :D :D :D :D :D ...
Już poszło na forum , więc sory Winetau :D Słowo się rzekło :P :P :P
Pozostaje Ci tylko strona peszek.pl :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
1 marca 2012r. o 21:18
:D Grzesiek ,który się podszywa pod Sławka OBIECAŁ ,że z tej okazji upiecze ciasto :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
1 marca 2012r. o 21:23
~e.m napisał(a): :D Grzesiek ,który się podszywa pod Sławka OBIECAŁ ,że z tej okazji upiecze ciasto :D


Podkreślmy fakt , że zgłosił się sam ,, z własnej nie przymuszonej woli'' na OCHOTNIKA :D
Ciasto czekoladowe w kształcie piłki do siatki - PYSZOTA :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
1 marca 2012r. o 21:31
ha ha ja oczywiście jak najbardziej wszystkim postawie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

po szklance wody z kranu :D :D :D :D :D

a niech nawet stracę i zaszaleje :P :P :P :P :P :P

po 2 szklanki :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.