Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~Zołza niezalogowany
2 marca 2012r. o 8:20
~~~~j.b napisał(a): ile ludzi przyjdzie to będzie ;) :) ja będę na 100% tylko nie wiem czy uda mi się na 15. Powinniśmy spotykać się na 16 to zdecydowanie lepsza godzina;) kto jest za???? :>


myślę, że 16 to bardzo dobra opcja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
2 marca 2012r. o 11:11
A ja myślę, że jak będzie ta 16 to ja będę mogła grać tylko co dwa tygodnie ;(

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fff niezalogowany
2 marca 2012r. o 12:49
To aby każdego zadowolić niech będzie 15:30??? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
2 marca 2012r. o 12:53
Wiecie co nie zmieniamy godz bo ci co przychodzą na 15 i tak wychodzą wcześniej a reszta moze grać dłużej. Ja osobiście nie moge dłużej niż do 18 wiec wolę na 15. Wiec jak?

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
2 marca 2012r. o 14:05
Cześć Wam (nie mylić z Wojskowa Agencja Mieszkaniową) :D
Niech zostanie 15:00, bo akurat jutro będę musiał się wcześniej zwinąć- powiedział samolubny tata :]
PS. Ciekawe, do której wytrzymają najtwardsi w sobotę?? Czy padnie nowy rekord, czy kolejny zawodnik zakończy spotkanie stanem przedzawałowym, czy żona będzie robiła kolejne sceny zazdrości o rozpuszczone włosy i koszulki na ramiączkach naszych siatkarek, czy będziemy musieli pracować do 67 roku życia ...???? Pościnamy-zobaczymy
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
2 marca 2012r. o 14:31
Ostatnio graliśmy do 20 więc jeszcze młoda godzina :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
2 marca 2012r. o 14:36
Szacunek! Ja o 19 padałam już na twarz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
2 marca 2012r. o 14:39
No to jedziemy z lista- sobota 15:00



1.tatafranka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.