Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

1
emem
9 czerwca 2015r. o 8:02
Sprawdzamy to, choc przyznam, ze poki co nie udalo nam sie odtworzyc problemu.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 czerwca 2015r. o 7:21
Długo jeszcze ten mentalny troll będzie psuł powietrze na bolec.info?

[img=1434490479_58gwt0h.jpg]



Dopisane 16.06.2015r. o godz. 23:53:

A tutaj jest przykład delikatności wobec osoby, która zginęła w wypadku! :D

[img=1434491555_k9eg11z.jpg]



Dopisane 17.06.2015r. o godz. 07:21:

Ta swoista delikatność oczywiście dotyczy także rodziny ofiary!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 czerwca 2015r. o 21:54
Nie przesadzaj, prawdę napisał. A rodzina ofiary ma z pewnością pilniejsze rzeczy do roboty, niż czytanie wpisów na forum.

Czepiać się też trzeba umieć ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 0:28
Chamstwo falco już przekracza wszelkie granice. Ta granica to oczernianie, przez rozpowszechnianie kłamstw na mój osobisty temat, a na to już jest paragraf o naruszaniu dóbr osobistych, oraz groźby.

Sam pisałeś o jego wychowaniu. Następny to Kajtuś-hegemon. Niewiele potrafią napisać w temacie to zaczepek matołki szukają.

Nie zamierzam wiele o tym z Tobą dyskutować. Szkoda mi na to czasu. Moje odczucia są jednoznaczne.



Dopisane 18.06.2015r. o godz. 00:28:

Dodam jeszcze, że przez te chamskie zachowanie rozwalają temat!
Może o to im chodzi? Sami nie mają nic konstruktywnego do powiedzenia, co widać po wypowiedziach. Włażą do tematu tylko po to, aby mnie atakować. W hyde parku im za mało miejsca. Wisi mi to, ale szkoda tematów.

pozdrawiam.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 19:45
oczernianie?...rozpowszechnianie ?
a gdzie to ja niby coś ''rozpowszechniam''?
i jeszcze ''groźby''? :D

podaj tu tego przykłady a nie wypisuj tu bzdur bo nie ma tu na forum nikogo komu kiedykolwiek ,czymkolwiek bym groził...
dlaczego?...bo ja wiem czym jest ''groźba karalna :D
zanim zaczniesz po raz kolejny pisać o czyjejś kulturze ,wklejać jego posty ,pomyśl że ktoś może -w tym przypadku ja :D -wkleić twój pościk gdzie ''kulturalnie ''piszesz do kogoś ''...e'' lub ''głupku'' ;)

''łyso ''ci teraz ''oazo kultury''
:P

jeśli masz problem ze sobą szukaj pomocy u psychoterapeuty a nie tu ...
a teraz napisz coś o ''samotności '' i ''smutku'' bo jest to tobie bliższe niż niejednemu z nas w tym i Hegowi i mnie...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 21:12
falco napisał(a): Hegowi i mnie...


Nie będę polemizował ze złośliwymi pieniaczami, którzy biedni samotni przesiadują całymi dniami na wszystkich bolesławieckich portalach próbując udowodnić jacy to oni są mądrzy. Nie mam czasu dla chamskich internetowych trolli.

Trzymaj się regulaminu trollu, pisz na temat trollu, nie pozwalaj sobie na osobiste wycieczki trollu.


Dopisane 18.06.2015r. o godz. 21:02:

Do wiadomości hegemona-kajtusia68, falco :

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są TROLLami.

Postępowanie Trolli polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, nieprawdziwych przekazów .




Dopisane 18.06.2015r. o godz. 21:12:

Dla tych nieświadomych swoich słów, którzy nie pojmują znaczenia prawnych pojęć - groźba, oraz "naruszanie dóbr osobistych" ="trollowanie określane jest obecnie jako zachowanie patologiczne i chuligańskie" :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 21:36
to wszystko? :|
no tak ...czego się mogłem spodziewać? :D

i nie pisz mi tu o swoim ''cennym czasie'' którego nie chcesz tracić na mnie bo...
poświęciłeś go nieudolnie próbując wkleić coś co miało mnie dotknąć a w sumie obnażyło po raz kolejny twoją bezradność (Skorn to ci wyjaśnił :D )
jeszcze nie raz ''stracisz czas'' :D ku mojej uciesze.... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 23:00
Jako , że Hegemon wyzywa mnie od chamskich chadziarów , to wypadałoby stanąć na wysokości zadania ... qurwa mać , Alterowicz , ten kretyński napis świadczący o niedoborach w wiedzy , to chudy pikuś wobec ewidentnego chamstwa , jakie prezentujesz. Powiedz mi Alterowiczu ... powtórzę pytanie ... czy znasz nazwisko krętacza , który płaci Ci za głupawe wpisy o poezji , tudzież prozy ?

To może jakaś partyjka szachów w realu ? Mam cel w życiu , to Ty :) A zważ , że jestem hetero . A zważ również, że niejednokrotnie namawiałem Cię do spotkania twarzą w twarz ... i co ? Dupa z alterowiczowskiego człowieczeństwa :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza