Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

10114
#alter nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 23:14
Pannazdzieckiem napisał(a): Jako , że Hegemon wyzywa mnie od chamskich chadziarów ,
[...]
głupawe wpisy o poezji , tudzież prozy ?

Dupa z alterowiczowskiego człowieczeństwa :D

Dobranoc :)


Panna dla Ciebie moje wpisy w poezji i prozie mogą być głupawe, ale dla mnie nie. Marzy Ci się przewracanie świata do góry nogami? A mnie nie. Świat trzeba naprawiać, a nie burzyć.

Chamski Chadziarze, z kim przystajesz takim się stajesz. Nie dajesz mi pozytywnych odczuć, więc wciąż nie mam ochoty na spotykanie się z Tobą i waszą koterią. Szkoda mojego cennego czasu. Wolę ten czas poświęcać na poezję i prozę :)

Skupcie się na tematach nie na mnie. Wszystkiego dobrego :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 23:31
Tobie również Agencie Mossadu :) Niech Jahwe rozsieje Twe plemniki ... gdzie się tylko da :D

A na ile wyceniasz ten swój " cenny " czas ? 5.10.15 ? Był kiedyś taki program w telewizorni :D

Dobra, idziemy spać , bo Techniczny ocipieje :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 czerwca 2015r. o 23:40
Pannazdzieckiem napisał(a): Tobie również Agencie Mossadu :) Niech Jahwe rozsieje Twe plemniki ... gdzie się tylko da :D

Dobranoc :)


Panna nie wierz w te brednie Hegemona. On niech lepiej pisze na blogu, bo się ośmiesza :)

Mam fundamentalną zasadę o sprawach osobistych w sieci nie paple, tak jak Dziadziuś wnuków ;)

dobranoc :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 czerwca 2015r. o 5:25
Heg ma kogoś i coś czym może się szczycić a co tobie jest i będzie obce jeszcze bardzo,bardzo długo ...
''brednie '' jego cię bolą bo to jest coś czego ty pragniesz w swoim wydaniu a ciągle z twoich prób wychodzi ''.....du...i kamieni kupa'' :P

dlatego kto tu jest ''biedny i samotny''? :D
nie odpowiadaj ,oszczędź sobie kolejnego upokorzenia no chyba że chcesz nas wprawić po raz kolejny w niezły humor bo na jego zepsucie nie masz najmniejszych szans...

nie odpisuj -to temat ''TECHNICZNY'' WIĘC ''TROLLUJESZ'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 czerwca 2015r. o 8:23
Masz trollu wiele do powiedzenia, ale jak zwykle nic mądrego.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 czerwca 2015r. o 22:52
Jak przekupki na targu : " bla, bla, bla..". Jak was czytam to przychodzi mi do głowy myśl, że taki gatunek jak mężczyzna naprawdę powoli przestaje istnieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 czerwca 2015r. o 0:40
jeszcze bym Cię potrafił zaskoczyć... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
20 czerwca 2015r. o 20:49
Do numeru 1 w powiecie :)
Nie działa usunięcie ogłoszenia, nie działa wniesienie zmian w ogłoszeniu...

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.