Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

13054
#kajtek68 nieaktywny
6 listopada 2015r. o 12:45
kc napisał(a): Nie widzę ...

Zauważyłem.
Pisząc "Emem, gdyby ktoś założył podobny temat o Twoim tacie też pozwoliłbyś na to , by ludzie pisali na jego temat wszystko co im ślina na język przyniesie." sugerujesz, że Józef Gołębiowski jest Twoim tatą.
Wystarczyło napisać KAZIMIERZ wtedy, a nie teraz.

Oczywiście, że lubię papugę.
Nie znam Go osobiście, ale z pewnością jest przykładem KULTURY w tym internetowym bajorku.
Pomimo jego, czasami dziwnych, upodobań ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
6 listopada 2015r. o 13:16
kajtek68 napisał(a): Pisząc ..


Nie piszesz tego poważnie.

kajtek68 napisał(a): jest przykładem KULTURY


Przemilczę.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 listopada 2015r. o 17:18
dlatego ja też... :D
cieszy mnie że Heg-zawsze dla mnie nim będzie ;) -mnie lubi, chociaż jak zaznaczył nie znamy się osobiście...
to prawda ale czy muszę kogoś znać bezpośrednio by mieć o nim określone zdanie?
Heg był zawsze dla mnie przedstawicielem moderatora naprawdę obiektywnego z czym ten portal niekiedy miał problemy ;)
od jakiegoś czasu nastąpiła zmiana co jest na ''plus''
zarzuty kogoś tam że spamuję w jakichś tam tematach może i są zasadne ale burzy to monotonię tematu gdzie na 50-stronach czytamy o ''problemie kramów w święto zmarłych''
teraz pojawił się ''temat ''o gen. Kiszczaku ...po co?
kto jest ''ojcem założycielem''? gover?
katolik który ''popisał się '' już pierwszym wpisem

a kc widzi tylko moją ''kulturę'' :D
radzę kc rozejrzyj się uważniej a może coś dostrzeżesz ;)


Dopisane 06.11.2015r. o godz. 17:18:

zapomniałem ...
''dziwne upodobania''? ;)
ciekawe spostrzeżenie Heg ale i pełna zgoda... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 listopada 2015r. o 23:11
falco napisał(a):
teraz pojawił się ''temat ''o gen. Kiszczaku ...po co?

A dlaczego nie? Jedni zakładają tematy o plebanach, inni o komuchach, i jakoś się to kręci.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
7 listopada 2015r. o 8:27
Mysle, ze niektorzy bardziej uwielbiaja tematy o plebanach zdziercach i pedofilach niz o komuchach, ktorzy walczyli o wolnosc i demokracje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 listopada 2015r. o 9:48
skorn napisał(a):
falco napisał(a):
teraz pojawił się ''temat ''o gen. Kiszczaku ...po co?

A dlaczego nie? Jedni zakładają tematy o plebanach, inni o komuchach, i jakoś się to kręci.


ile stron przewidujesz?...zobaczymy? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
11 listopada 2015r. o 14:00
Chyba trochę uciekliście od tematu jaki tu obowiązuje :D


Dopisane 11.11.2015r. o godz. 13:59:

Kto uważa, że powinna być możliwość edycji własnych postów... Ręka w górę!
Ok widzę las rąk, Emem pomyśl coś nad tym :)


Dopisane 11.11.2015r. o godz. 14:00:

edytowania*

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 listopada 2015r. o 16:42
W zasadzie na żadne sugestie dotyczące poprawy funkcjonalności forum Emem nie odpowiada pozytywnie. Przez 10 lat można się już było do tego przyzwyczaić.

Przydałaby sie np. możliwość cytowania fragmentow posta bez czasochłonnego ręcznego wklepywania tagów. Rzecz bardzo przydatna w dyskusjach. Albo tagi w formie przycisków. Tymczasem odkąd forum istnieje, nic się w jego "mechanice" nie zmieniło. Tylko "skóra" inna od paru lat, ale to zmiana czysto kosmetyczna. A i to nie w całości zostało zrobione, bo beżowe miejsca pozostały.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza