Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

10897
#Anonim10897 nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 19:04
~ napisał(a): http://www.youtub


Boguś Linda - "Jestem Twój"... ooo, to mi się spodobało :D Zawsze mówiłam ,że Toruń to kuźnia wspaniałych artystów - Linda , Koroniewska , Kożuchowska , Dowbor , Vos (zmieniła nazwisko ) i kilku innych... Nie pamiętam - Boguś pobierał nauki w II LO czy V LO w Toruniu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jędrula z ... żoliborza chiba niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 20:19
noo, Boguś Linda, gdzie to on pobierał nauki, cóż za wiedza...
"Jestem Twój" bardzo superrrr utwór i wykonanie.
Capitanosss, nie bardzo kumam ten POLECANY filmik, co to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emy niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 23:14
~driver napisał(a): ...emy....NAWET PO ZIMIE STULECIA....zawsze nadchodzi wiosna...:)
Oby taka zima nas nie zaskoczyła:) ... a wiosną pogadamy ...jak dożyje... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
2 grudnia 2013r. o 1:04
virgo...ja tyż uwielbiam Lindę
emy....a więc czekam;)

do Jeanny z bielan......niestandardowa produkcja reklamy

...jest odrobina erotyzmu,romantyzmu(na swój sposób),emocje,gra barw,egzotyka,kobiecość,zapach...i jak to wszystko zmieszamy w przeciągu jednej minutki...to rodzi się coś ...to coś...co powoduje,że świat jest lepszy i piękniejszy :] :] :] :> ;) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jendrula z... niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 18:47
do prymitywosss, dzięki za wyczerpującą informację o tym, dzięki czemu świat jest piękniejszy :]
osobiście wolę, żeby mój świat piękniał z zupełnie innych powodów :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emy niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 23:39
Ty Capitanosie cholero jedna :),ale na co,bo ja cosik ostatnio nie kumam :D PS. Albo starość robi swoje albo z tymi anty ...yyy...to znaczy moim antybiotykiem jest coś nie tak :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emy niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 0:01
~emy napisał(a): Ty Capitanosie cholero jedna :),ale na co,bo ja cosik ostatnio nie kumam :D PS. Albo starość robi swoje albo z tymi anty ...yyy...to znaczy moim antybiotykiem jest coś nie tak :|
Grr...miało byc cholero niedobra ... ;) ale tak czy inaczej ,na jedno wychodzi :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 16:13

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza